Derailed (Hardcore, Alternatif Rock) - Ankara

DERAILED;
2007'nin mart ayında kurduğumuz grubumuz, 2 davulcu ve 1 vokal değişikliğinden sonra son halini almış bulunmaktadır..

Grup, ilk başlarda Hardrock ayarında şarkılar çalmaktayken;

Gazi AkademiFest 07'de Ogün Sanlısoy'un altında sahne almıştır..

3 ay kadar Insula Rock Bar'da
ve çeşitli Biziz Organizasyonlarında RockAlive07 vs..

Şu an grupla ilgili pek çok şey çalışma aşamasında, myspace olsun ya da herhangi resmi bi siteden anlamında..
Yakın zamanda beste çalışmalarımıza yapım aşamasında olan sitemizden ulaşabilceksiniz..

Dredg-yatahaze(cover)'ımız için..

http://www.youtube.com/watch?v=ThEhsO5NXbQ

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk başlarda sadece organizasyon grubu olma planlarımız vardı, ve haliyle repertuarımız da eskilerden ki hala severek ve üstüne ekleyerek caldıımız gruplar var şöle ki:
Deftones, A Perfect Circle, Tool, P.O.D., Drowning Pool, Dredg, Anathema gibi..

Fakat yeni gelişmeler ve sahnede kalabilirite açısından biras alternatifleşmiş bulunmakta playlistimiz..

oooooooo aman efendim kimleri görüorum :D
tam olrak canlı dinlemiş sayılmam kendilerini ama stüdyo yaparlarken 1-2 şarkı duymuşluum mevcut.gerçi o zamanlar murat yoktu ama onu da zaten bilioz.bu durumda başarılar kocaman kocaman :) :) :)

aaa ben dinledim sanırım grubun ismini falan bi yerlere asmıyo sami ağbi karıştırıoz o yüzden ama çok iyi hatırlıorm dinlemiş olsam gerek çok da eğlenceli bi gündü..... kolay gele hepinize....

severek islioruuuus efeniiim.. bide bi sürü bi sürü bajarılaaar umarım her şey istediins gibin oluur. görüşmek üzreeeee

Cumartesi izledik Insula'da. Öylesine gitmiştik, sürpriz oldu. Vokali Antalya'da da dinlemiş olduğum için baya bir nostalji oldu, özellikle Creep şarkısı. Ayrıca bir bara gidip Anathema ve A Perfect Circle duymak ÇOK güzeldi. Dışarı çıktığımda kesinlikle uğrar dinlerim artık. Başarılar diliyorum.

1 aylık süre zarfı içinde "derailed" insulada çarşambaları sahne alıcak, ama bu gelip eğlenmenize engel mi ? tabeki değil öle olduğunu söyleyen yalan söyler :D

rockalive1xyziz0.jpg

Geri