fatstar

demo şuanda hiçbiryerde satılmıyor ama bütün parçalarımızın yer aldığı bitane hazırlıyoruz o çıkınca bana icq dan ulaş her türlü yollarım....

demo4 adlı tüm demolardan oluşan cd yi eskişehir ve istanbulda satışa sunduk eskişehirde yan taraf cafeden(2tane kalmış sanırım) istanbulda room recordingsten (sıraselviler caddesi sıraselviler pasajının içinde) alabilirsinis fiyatıda sadece 1milyon ;)

fatstarın demo4 adlı demosu istanbuldatükenmiştir.ilginise teşekkürler istanbula tekrar bir parti gönderices tekrar room recordings tarafından satılacak.saygı sewgi :D

eskisehirde kaliplara takilip kalan cober grupları icinde, kendine ozgu biseyler yapmaya calisan,en onemlisi beste yapan gruplardan biri.
kendi bildiklerini yapmalari super,tebrik ederim.
yolunuz acik ola kardesler...

DEMO5

fatstar 5. demosunu çıkarmak üzere...
yeni demo 6 yeni besteden oluşacak. demo çıktığı zaman tekrar foruma yazıcaz. yeni demo edinmek isteyen arkadaşlara sitemizde bulunan demo satış link ine tıklayıp mesaj atarak sahip olabileceksiniz...

bende bir demoları mevcut, kaçıncı demo bilmiyorum ama tek kelimeyle -lütfen kimse kusura bakmasın- korkunç! rashit ve kurbanla çıktıkları konser zamanına denk gelen demoları, adını bilmiyorum. umarım ilk demolarıdır ama. çünkü (kayıt kalitesinin amatörlüğü kesinlikle önemli değil) fakat yorumları, performansları, besteler ve bestelerini aktarış biçimleri çok çok yetersiz!! fakat yazılan yorumları okudukça, o demodan sonra kafamda oluşan fatstar imajıyla hiç de örtüşmediğini görüyorum. demek ki oldukça yol kat etmişler diye düşünüyorum ve öteki demolarını da merak ettim açıkçası. umarım gerçekten öyledir. kolay gelsin arkadaşlar.

ilk demeolarından son demolarına istekleri müziği kayda aktardıgı için fat starı tebrik ederim (ki be bu müizkten hiç anlamadıgımı düşünüyorum). (ben hiç birseyim ama) destegim sonsuz

three of emotion

fatstar 2 yillik aradan sonra three of emotion adinda demosunu yayinladi dinleyiniz efendim........
565222009_l.jpg

http://www.purevolume.com/fatstar
http://www.myspace.com/fatstar

Geri