Yeni içerik

Vox Tonelab Efektörler Hakkında...

Selamlar, Vox Tonelab efektör kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum, almak istediğim birkaç marka var ve arada kalmış durumdayım, bu markalardan biri de Vox, kullanan ve kullanmış olan arkadaşlara sorum şudur, aletteki lamba gerçekten tonlara etki ediyor mu? diğer markaların lambasız efektörlerinden üstünlük sağlıyor mu? yutubda videolarını izliyorum, gayet güzel geliyor sesler fakat nede olsa canlı test etmek gibi olmuyor, benim de yaşadığım yer itibarı ile bir müzik markete gidip, deneyip karşılaştırma imkanım yok malesef, kullanıcılardan görüşlerini almak da faydalı olacaktır...
 
Ben kullanmadim ama sunu soyleyeyim Yabanci forumlarda da belirtildigi uzere Bu lambali processordur pedaldir tamamen market olaylari. Lambalar 300voltu gormedigi surece gerçek anlamda işlevini gosteremiyor. Bunun icin de kafam kadar transformator gerekiyor.
O yüzden sesini begendiginize yonelin çok takilmayin lamba hikayesine
 
Aynen dediğiniz gibi, benim de kafam karışık bu konuda, yutubdaki bazı demo videolarında sesler gerçekten çok iyi geliyor, sizin yazdığınız yorum da mantıklı...sonuçta aletin kalitesinden yana bir şüphem yok,tabiki en iyisi alıp canlı bir şekilde deneyip öyle karar vermek :)
 
Açık ara eğer sahne yapacaksanız metal haric drive ve anfi simulatörleri cok başarılı tek geçerim. Lambalı preamp olayı gayet iyi. Tonelab le modeli vardı satmıştım vaktinde. Güzel ürün.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler