İstanbul Cenk Eroğlu Müzik Atölyesi

Merhaba,

Cenk Eroğlu tarafından Kadıköy Koşuyolu'ndaki Apartman Sahne adlı mekanımızda gerçekleştirilecek uzun süreli gitar ve müzik atölyesinin detayları aşağıdaki gibidir. Atölye hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bilgi@apartmansahne.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ayrıca aklınız takılan soru veya sorularla ilgili olarak buradaki profilimiz üzerinden özel mesaj yoluyla da bize soru yöneltebilirsiniz.

www.apartmansahne.com üzerinden sahne hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

ATÖLYE PROGRAMINI KAPSAYAN DALLAR
- Gitar
Bu programda müzik türlerinin gitardaki teknik uygulamaları, basit ve gelişmiş olarak aktarılacaktır. Öğrencinin birikimi göz önüne alınarak ilerlenecektir. Amaç öğrencinin hem enstrümanı hem de müzikal yeteneğiyle ilgili olan farkındalığını arttırarak, kendi başına daha uzun vadede göstereceği gelişmeyi daha kısa zamanda göstermesine yardımcı olmaktır. Ders süresi 2 saattir.

- Bestecilik ve Müzik Teorisi
Bu programda öğrencilerin müziğin temelini oluşturan nota, melodi, akor, gam gibi kavramları öğrenmeleri planlanmaktadır. Buna ek olarak müzikal akımlar ve bunların gelişimleri de ele alınacaktır. Dersin bestecilik kısmında öğrenciler popüler ve rock müzikte form bilgisi, şarkı sözü ve prozodisi konularında eğitim alacaktır. Beste yapan öğrencilerin bestelerinin sınıf içi yapılan analizleri doğrultusunda verilen ödevler yoluyla öğrencilerin müzikal yaratıcılıklarının gelişmelerine katkı sağlanacaktır. Ders süresi 1 ile 1,5 saat arasındadır.

- Kayıt Teknolojileri ve Prodüksyon
Bu programda bir enstrümantalistin ses ve kayıt hakkında bilmesi gereken bütün noktaların öğrenciye aktarılması planlanmaktadır. Öğrenciler, temel ses - akustik kavramlarının ve kurallarının yanı sıra, kendi enstrümanlarının nasıl kayıt edilmesi gerektiği ve kayıt teknolojilerinde kullanılan tüm ekipman hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Bu ders öğrencilere kendi kişisel soundlarını yaratmakta yardımcı olmayı hedeflemektedir. Ders süresi 1 ile 1,5 saat arasındadır.

- Özel Gitar Dersleri
Öğrenci Cenk Eroğlu’ndan bire bir müzik ve gitar eğitimi alır.

ATÖLYE PROGRAMLARININ ÖĞRENCİ TARAFINDAN SEÇİLMESİ
Öğrenciler hangi dersleri almak istediklerini kendileri belirlerler. Bu konuda görüşme sırasında öğrencinin yönelimine ve seviyesine göre tavsiye verilebilir.
Gitar çalmayan veya başka bir enstrümanla ilgilenenler müzik teorisi ve bestecilik, kayıt teknolojileri ve prodüksiyon dersi alabilirler.
Tüm derslerin sınıfları en fazla 10 kişi olacaktır.
Dersler Cumartesi günleri 14:30 - 18:30 arası yapılacaktır. Gitar dersinin süresi 2 saattir. Diğer dersler 1 ile 1,5 saat arası sürmektedir.
Öğrenciler 8 haftalık ya da 4 haftalık olarak kayıt yaptırabilirler. Uygulanan ücret tarifesi seçilen kayıt süresine göre değişmektedir.

EK KAZANIMLAR VE ÖDÜLLER
Üç programa da kayıt yaptıran öğrenciler her ay 1 saat Cenk Eroğlu'ndan ücretsiz olarak özel birebir gitar dersi almaya hak kazanacaktır.
Her 12 hafta sonunda öğrenciler arasından seçilecek olan iki kişi Cenk Eroğlu’nun stüdyosunda Cenk Eroğlu’nun bir parçasında gitar çalıp kayıt edilme hakkını kazanacaktır ve bu kayıt Apartman Sahne'nin Soundcloud hesabı üzerinden yayınlanacaktır.

PROGRAMLARIN SÜRELERİ VE TARİHLERİ
Programların başlangıç tarihleri 20.10.2018 olarak belirlenmiştir.
Programlara ilişkin atölyeler Cumartesi günleri saat 14:30 - 18:30 arası verilecektir.

KAYIT TARİHLERİ
Ekim dönemi için kayıt olmak isteyen katılımcılar 20.10.2018 günü saat 14:30 - 18:30 arası Apartman Sahne'de yapılacak olan tanışma derslerine ücretsiz katılım sağlayabilecekler. Kayıt olan katılımcılar 20.10.2018 günü derslere başlamış sayılacaklar.

FİYATLANDIRMA VE ÖDEME ALIM ŞEKİLLERİ
PROGRAMLARA AYLIK YA DA 2 AYLIK OLARAK KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ. FİYATLANDIRMA ŞEKLİ KAYIT SÜRESİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

İKİ AYLIK KAYIT FİYATLANDIRMASI
Atölye programlarından birine kayıt yapılması halinde :
- İki aylık olarak toplam 960 TL
Atölye programlarından ikisine kayıt yapılması halinde :
- İki aylık olarak toplam 1440 TL
Atölye programlarının tamamına katılım halinde :
- İki aylık olarak toplam 1800 TL

AYLIK KAYIT FİYATLANDIRMASI
Atölye programlarından birine kayıt yapılması halinde :
- Aylık olarak toplam 600 TL
Atölye programlarından ikisine kayıt yapılması halinde :
- Aylık olarak toplam 1000 TL
Atölye programlarının tamamına katılım halinde :
- Aylık olarak toplam 1200 TL

Özel gitar dersleri :
- Saat / 250 TL

* Kredi kartına taksit imkanı sağlanmaktadır. Özel gitar dersleri hariç (Özel gitar dersleri ödeme şekli için sorunuz)


EKİM 20 - KALİTELİ ATÖLYE CENK EROĞLU.jpg
 
Son düzenleme:
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler