İstanbul Cenk Eroğlu Müzik Atölyesi

#1
Merhaba,

Cenk Eroğlu tarafından Kadıköy Koşuyolu'ndaki Apartman Sahne adlı mekanımızda gerçekleştirilecek uzun süreli gitar ve müzik atölyesinin detayları aşağıdaki gibidir. Atölye hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bilgi@apartmansahne.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ayrıca aklınız takılan soru veya sorularla ilgili olarak buradaki profilimiz üzerinden özel mesaj yoluyla da bize soru yöneltebilirsiniz.

www.apartmansahne.com üzerinden sahne hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

ATÖLYE PROGRAMINI KAPSAYAN DALLAR
- Gitar
Bu programda müzik türlerinin gitardaki teknik uygulamaları, basit ve gelişmiş olarak aktarılacaktır. Öğrencinin birikimi göz önüne alınarak ilerlenecektir. Amaç öğrencinin hem enstrümanı hem de müzikal yeteneğiyle ilgili olan farkındalığını arttırarak, kendi başına daha uzun vadede göstereceği gelişmeyi daha kısa zamanda göstermesine yardımcı olmaktır.

- Bestecilik ve Müzik Teorisi
Bu programda öğrencilerin müziğin temelini oluşturan nota, melodi, akor, gam gibi kavramları öğrenmeleri planlanmaktadır. Buna ek olarak müzikal akımlar ve bunların gelişimleri de ele alınacaktır. Dersin bestecilik kısmında öğrenciler popüler ve rock müzikte form bilgisi, şarkı sözü ve prozodisi konularında eğitim alacaktır. Beste yapan öğrencilerin bestelerinin sınıf içi yapılan analizleri doğrultusunda verilen ödevler yoluyla öğrencilerin müzikal yaratıcılıklarının gelişmelerine katkı sağlanacaktır.

- Kayıt Teknolojileri ve Prodüksyon
Bu programda bir enstrümantalistin ses ve kayıt hakkında bilmesi gereken bütün noktaların öğrenciye aktarılması planlanmaktadır. Öğrenciler, temel ses - akustik kavramlarının ve kurallarının yanı sıra, kendi enstrümanlarının nasıl kayıt edilmesi gerektiği ve kayıt teknolojilerinde kullanılan tüm ekipman hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Bu ders öğrencilere kendi kişisel soundlarını yaratmakta yardımcı olmayı hedeflemektedir.

- Özel Gitar Dersleri
Öğrenci Cenk Eroğlu’ndan bire bir müzik ve gitar eğitimi alır.

ATÖLYE PROGRAMLARININ ÖĞRENCİ TARAFINDAN SEÇİLMESİ
Öğrenciler hangi dersleri almak istediklerini kendileri belirlerler. Bu konuda görüşme sırasında öğrencinin yönelimine ve seviyesine göre tavsiye verilebilir.
Gitar çalmayan veya başka bir enstrümanla ilgilenenler müzik teorisi ve bestecilik, kayıt teknolojileri ve prodüksiyon dersi alabilirler.
Tüm derslerin sınıfları en fazla 10 kişi olacaktır.
Dersler Pazar günleri 13:00 - 16:00 arası yapılacaktır. Her bir dersin süresi 1 saattir.
Öğrenciler 8 haftalık ya da 4 haftalık olarak kayıt yaptırabilirler. Uygulanan ücret tarifesi seçilen kayıt süresine göre değişmektedir.

EK KAZANIMLAR VE ÖDÜLLER
Üç programa da kayıt yaptıran öğrenciler her ay 1 saat Cenk Eroğlu'ndan ücretsiz olarak özel birebir gitar dersi almaya hak kazanacaktır.
Her 12 hafta sonunda öğrenciler arasından seçilecek olan iki kişi Cenk Eroğlu’nun stüdyosunda Cenk Eroğlu’nun bir parçasında gitar çalıp kayıt edilme hakkını kazanacaktır ve bu kayıt Apartman Sahne'nin Soundcloud hesabı üzerinden yayınlanacaktır.

PROGRAMLARIN SÜRELERİ VE TARİHLERİ
Programların başlangıç tarihleri 13.05.2018 olarak belirlenmiştir.
Programlara ilişkin atölyeler Pazar günleri saat 13:00 - 16:00 arası verilecektir.

KAYIT TARİHLERİ
Mayıs dönem için kayıt olmak isteyen katılımcılar 06.05.2018 günü saat 13:00 - 16:00 arası Apartman Sahne'de yapılacak olan derslere ücretsiz katılım sağlayabilecekler. Tanışma dersi niteliğindeki bu uygulamanın ardından kayıt olan katılımcılar ilk derslerine 13.05.2018 günü başlayacaklardır.

FİYATLANDIRMA VE ÖDEME ALIM ŞEKİLLERİ
PROGRAMLARA AYLIK YA DA 2 AYLIK OLARAK KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ. FİYATLANDIRMA ŞEKLİ KAYIT SÜRESİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

İKİ AYLIK KAYIT FİYATLANDIRMASI
Atölye programlarından birine kayıt yapılması halinde :
- İki aylık olarak toplam 960 TL
Atölye programlarından ikisine kayıt yapılması halinde :
- İki aylık olarak toplam 1440 TL
Atölye programlarının tamamına katılım halinde :
- İki aylık olarak toplam 1800 TL

AYLIK KAYIT FİYATLANDIRMASI
Atölye programlarından birine kayıt yapılması halinde :
- Aylık olarak toplam 600 TL
Atölye programlarından ikisine kayıt yapılması halinde :
- Aylık olarak toplam 1000 TL
Atölye programlarının tamamına katılım halinde :
- Aylık olarak toplam 1200 TL

Özel gitar dersleri :
- Saat / 250 TL

* Kredi kartına taksit imkanı sağlanmaktadır. Özel gitar dersleri hariç (Özel gitar dersleri ödeme şekli için sorunuz)

Cenk Eroğlu Atölye 2. dönem kayıt.jpg
 
Son düzenleme:
Üst