İstanbul Cenk Eroğlu Müzik Atölyesi

'Özel Ders İlanları' forumunda Apartman Sahne tarafından 23 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba,

  Cenk Eroğlu tarafından Kadıköy Koşuyolu'ndaki Apartman Sahne adlı mekanımızda gerçekleştirilecek 12 haftalık uzun süreli gitar ve müzik atölyesinin detayları aşağıdaki gibidir. Atölye hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bilgi@apartmansahne.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ayrıca aklınız takılan soru veya sorularla ilgili olarak buradaki profilimiz üzerinden özel mesaj yoluyla da bize soru yöneltebilirsiniz.

  4 Mart Pazar günü saat 13:00'te Cenk Eroğlu Apartman Sahne'de ücretsiz olarak bir tanışma toplantısı ve atölye düzenleyecek atölyeye katılım durumunuz hakkında da bilgi@apartmansahne.com adresine mail gönderebilirsiniz.

  www.apartmansahne.com üzerinden sahne hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  ATÖLYE PROGRAMINI KAPSAYAN DALLAR

  - Gitar
  Bu programda müzik türlerinin gitardaki teknik uygulamaları, basit ve gelişmiş olarak aktarılacaktır. Öğrencinin birikimi göz önüne alınarak ilerlenecektir. Amaç öğrencinin hem enstrümanı hem de müzikal yeteneğiyle ilgili olan farkındalığını arttırarak, kendi başına daha uzun vadede göstereceği gelişmeyi daha kısa zamanda göstermesine yardımcı olmaktır.

  - Bestecilik ve Müzik Teorisi
  Bu programda öğrencilerin müziğin temelini oluşturan nota, melodi, akor, gam gibi kavramları öğrenmeleri planlanmaktadır. Buna ek olarak müzikal akımlar ve bunların gelişimleri de ele alınacaktır. Dersin bestecilik kısmında öğrenciler popüler ve rock müzikte form bilgisi, şarkı sözü ve prozodisi konularında eğitim alacaktır. Beste yapan öğrencilerin bestelerinin sınıf içi yapılan analizleri doğrultusunda verilen ödevler yoluyla öğrencilerin müzikal yaratıcılıklarının gelişmelerine katkı sağlanacaktır.

  - Kayıt Teknolojileri ve Prodüksyon
  Bu programda bir enstrümantalistin ses ve kayıt hakkında bilmesi gereken bütün noktaların öğrenciye aktarılması planlanmaktadır. Öğrenciler, temel ses - akustik kavramlarının ve kurallarının yanı sıra, kendi enstrümanlarının nasıl kayıt edilmesi gerektiği ve kayıt teknolojilerinde kullanılan tüm ekipman hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Bu ders öğrencilere kendi kişisel soundlarını yaratmakta yardımcı olmayı hedeflemektedir.

  - Özel Gitar Dersleri
  Öğrenci Cenk Eroğlu’ndan bire bir müzik ve gitar eğitimi alır.


  ATÖLYE PROGRAMLARININ ÖĞRENCİ TARAFINDAN SEÇİLMESİ

  • Öğrenciler hangi dersleri almak istediklerini kendileri belirlerler. Bu konuda görüşme sırasında öğrencinin yönelimine ve seviyesine göre tavsiye verilebilir.
  • Gitar çalmayan veya başka bir enstrümanla ilgilenenler müzik teorisi ve bestecilik, kayıt teknolojileri ve prodüksiyon dersi alabilirler.
  • Tüm derslerin sınıfları en fazla 10 kişi olacaktır.
  • Dersler Pazar günleri 13:00 - 16:00 arası yapılacaktır. Her bir dersin süresi 1 saattir.
  • Öğrenciler 12 haftalık kayıt yaptırırlar.
  EK KAZANIMLAR VE ÖDÜLLER

  • Üç programa da kayıt yaptıran öğrenciler her ay 1 saat Cenk Eroğlu'ndan ücretsiz olarak özel birebir gitar dersi almaya hak kazanacaktır.
  • Her 12 hafta sonunda öğrenciler arasından seçilecek olan iki kişi Cenk Eroğlu’nun stüdyosunda Cenk Eroğlu’nun bir parçasında gitar çalıp kayıt edilme hakkını kazanacaktır ve bu kayıt Apartman Sahne'nin Soundcloud hesabı üzerinden yayınlanacaktır.
  PROGRAMLARIN SÜRELERİ VE TARİHLERİ

  • Tüm programlar toplamda 12 hafta sürecektir.
  • Programlar 18.03.2018 günü başlayacak ve 03.06.2018 günü bitecektir.
  • Programlara ilişkin atölyeler 12 hafta boyunca Pazar günleri saat 13:00 - 16:00 arası verilecektir.
  KAYIT TARİHLERİ

  • Kayıt alımı 04.03.2018 günü saat 13:00 - 15:00 arası Apartman Sahne'de yapılacak olan ücretsiz Cenk Eroğlu gitar ve müzik atölyesi tanışma toplantısıyla başlayacaktır ve 16.03.2018 günü kayıt için son gün olacaktır.
  FİYATLANDIRMA VE ÖDEME ALIM ŞEKİLLERİ

  • Atölye programlarından birine kayıt yapılması halinde :
   - Aylık olarak toplam 400 TL (Haftada 1 saat : Saat / 100 TL)
  • Atölye programlarından ikisine kayıt yapılması halinde :
   - Aylık olarak toplam 600 TL (Haftada 2 saat : Saat / 75 TL)
  • Atölye programlarının tamamına katılım halinde :
   - Aylık olarak toplam 720 TL (Haftada 3 saat : Saat / 60TL)
  • Özel gitar dersleri :
   - Saat / 250 TL
  * Kredi kartına taksit imkanı sağlanmaktadır. Özel gitar dersleri hariç (Özel gitar dersleri ödeme şekli için sorunuz)

  FCB Cenk Eroğlu Atölye.jpg
   
  dthakankoca ve RebelYell bunu beğendi.
 2. Merhaba,

  4 mart Pazar günü ücretsiz tanışma toplantısı düzenlendi. İlk ders 18 Mart'ta başlayacak. 16 Mart son kayıt zamanı. Bilgi ve başvuru için bize buradan yazabilirsiniz ya da bilgi@apartmansahne.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

  Cenk Eroğlu Atölye SON KAYIT.jpg
   

Bu Sayfayı Paylaş