InfradarK(Thrash Metal)-Ankara

grubumuzun eski başlığının tanıtım bölümü grubumuzdan ayrılan eski bass gitarist arkadaşımız Mert'in kontrolünde olduğu için eski başlığı kaldırıp yeni bi başlık açtık arkadaşlar...grubumuz tekrar eski kadrosuna geri kavusmuştur...çalışmalarımız genellikle thrash metal üzerine ama arada death metalede kaçan parçalar çalıoruz...grup elemanları

Solo gitar---->Emre ÖRS
Ritim gitar--->Yaşar DURAK
Vokal--------->Emre YILDIR
Bass gitar--->Ali ALAÇAM
Baterist------>Timur REŞBER

kadromuz bu şekilde son halini almıştır..eskiden olduğu gibi konserlere devam edicez....grup şu an elinde olan bestelerle uğraşmaktadır bu süre içinde konsere devam edicez...görüşmek üzere

Başta şunu sölemek istiorum yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun :twisted: arkadaşlar çok kısa bi süre sonra ''INFRADARK'' olarak kendi bestelerimizle muhteşem bi dönüş yapıcas!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet arkadaşlar 1. bestemiz hazırdır..tam anlamıylaa yakında 2 3 bestenin bitimiyle bi konserde karşınıza çıkıcaz..görüşmek üzere

Bu arada grubun repertuari bu grublardan ibarettir:Metallica,Megadeth,Slayer,Testament,Overkill,Destruction,Death,Kreator,Iron Maiden,Pentagram,Pantera,Manowar,Iced Earth,Dimmu Borgir.
InfraDark(Besteler):Agony,Dark Soul,Headache

beyler eyw yakında sinan askere gidiyo aralıkta hayırlısıyla gidip gelsin o gitmeden bestelerden 3 tanesi bitirip göndericez.....emrenin işe başlaması bizimde dersler sağolsun az çalışıoz ama beklemeye değicek şeyler çıkıcak umarım herkesde beğenicek...bakalım neler olucakkk...herkesede bizden başarılar iyi bakın kendizeee.....bu arada sinanın gidişi üzere geçici olarak grubumuza eski refreshmentli şimdiki hangarın gitaristi yaşarı alıcaz....çalışmalar son hızda devam edicek....

beyler bu aralar emrenin ve sinanın işe girmesiyle bizim çalışmalar baya aksadı...eskisi gibi toplanamıyoruz....en yakın zamanda bi konser olucak inş:)

evett arkadaşlar grubun son hali ile ilk konseri aylar sonra 18 kasım pazar günü biziz rock barda sahne alıcaz saat şu an belli değil belli olunca aktarıcazz görüşmk üzere

ooo timur ve emreyle bidaha aynı sahneyi paylaşcaz öylemi...olm Kayıp Nota herzaman yanınızda...herşeyden öte iyi müzisyenlersiniz...pazar günü kesin orda olun olm...emreyi çok özledim :D başarılar diliyorum hepinize.görüşmek üzere....

Kayıp Nota_Vokal

Geri