InfradarK(Thrash Metal)-Ankara

Kayıp Nota Adına başarılar arkadaşlar.evet afiş için gelen eleştirilere bende katılıorm ama olur böyle vakaalar.herkesin günahı kendi boynuna.biz çıkıp kendi müziğimizi yapalım...kendi formumda da yazdım müzik dışında kaldıından dolayı böyle işleri ben pek bilmem.ve arkadaşların formlarını butür polemiklerle kirletmeyiniz...ben tekrar başarılar diliyorum...görüşmek üzre...

ha geldi ha gelicek derken ilk bestmiz olan 18 kasımda konserde çaldığımız AGONY yakında karşınızda olucak...bütün kayıtlar bitti...yakında beğeninize sunucaz....ve bunu bi konserler devam ettircez...bişey daha herkes konser varmi diyip duruyo bunu söleyen arkadaşlar eğer yakında olucak konsere gelmezlerse onlar hakkında soruşturma açtırcam :)

ve şunuda eklemek istiyorum... 2 gitaristlerimizin iş durumlarından dolayı konserlere ara verdik bu yuzden konserlerde yer almıyoruz....zaman varken bstelerimizi yapmak istiyoruz konser trafiğinde pek çalışılmıyor...

görüşmek üzere

şu an elimizde bi kayıt var ama tam anlamıyla bitti diyemiyoruz...çünkü vocal kayıtları yeniden yapılacak...şu anki haliyle sitelere koyamıyoruz ama msnden gönderebilirim böyle bir dinleme şansı olabilir :)

infradark uzun süredir eleman değişikliği yolundaydı eski kadromuz kemik kadro olrak devam etmektedir..sadece sinan arkadaşımız askere gittiği zaman eski refreshment üyesi yaşar arkadaşımız sinanın yerine gelicektir ilk deneme anlamında olarak yaptığımız bestemizi ankaraya geri dönünce siteye koyucam herkesin bilgisine görüşmek üzere

eyw dostum yaşar şu andada bizi taşıyabilicek iyi bir ritim gitarist iyi çalıo saygımız sonsuz tanıdığımız sevdiğimiz bir kardeşimiz sinanın askere gittiğinde çalışmaları durdurmamak için olması gereken bişi....

bikaç gündür sağda solda tobbda nar cafedemi çıkcaksınız diye duyumlar alıyorum...bunu burda açıklığa kavuşturayım..emrenin bazı nedenlerden dolayı izmire gitmesi nedeniyle grup faaliyetlerini sadece besteler üzerinde yoğunlaşmıştır...konserlere çıkmıyoruz demiyoruz...bunu açıkca belirtmek istiyorum...kısa zamanda emre gelicektir...kısacası bu konserde biz yokuz bikaç kişi söledi hatta adımız bile yanlış yazılmış artık kim yaptıysa helal olsun bişey diyemiyoruz...okunuşundan ilköğretim 5. sınıfa giden bir çocuğa bile sölesek telafuzunu doğru yazar pes yani :(

arkadaşlar bundan sonra salı akşamları yolcudayız dinlemek izlemek ve metal müzikle eğlenmek ve kafa sallamak isteyen arkadşları bekliyoruz..görüşmek üzere

Geri