30 Days Of Night

30 days of night çizgi romandan uyarlanmış bir vampir filmi.film alaskada güneşin bir aylığına batması ve hemen ardından vampirlerin kasabayı basmasıyla başlıyo.ben sansürsüz fragmanlarını izledim,oldukça kanlı ve bi o kadarda başarılı sahneleri var.16 kasım'da türkiyede vizyona giricek.ben şahsen ümit verici buldum filmi,sizinde görüşlerinizi bekliorum.
sansürsüz fragmanı için:
http://www.vizyonmax.com/fragmanlar/30-days-of-night.html

Bugün The Assasination of Jesse James by the Coward Gerald Ford'a rağmen (ah yazarken ellerim ağrıdı:)) 30 Days of Night'a gittim- ama açıkçası pek beklediğimi bulamadım...
Gerilim filmlerinin tüm klişeleri kullanılmakla birlikte (yakışıklı kahraman, problemlerine rağmen sevgi dolu bir ilişki, bir başka saf çocuk, vs) vampirler hakkında baya yanlış anlaşılma da var.. ne bileyim anne rice serisi olsun, buffy olsun biraz ilgilenen insanlar baya eksiklik bulabiliyorlar 30 days of night'ın vampir portresinde...
yine de klişelerine nazaran iyi bir sonu vardı
tavsiye ederim ama eğer gerçekten boş zamanınız varsa ve diğer filmlere (mesela jesse james) gitmişseniz

Oncelikle cizgi romanini okumadigimi soyleyeyim.Ama bu pek biseyi degistirmedi tabi.Birkac mantik hatasini barindirmasina ragmen sevdim filmi.Ozellikle filmin atmosferinin verdigi gerilim oldukca basariliydi.Neyse fena degildi.Oyuncularin performanslarida takdire şayan.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şahsen film benimde beklediğim gibi çıkmadı.yani kötü demek haksızlık olur ama çok daha iyi olabilirmiş.özellikle sonu oldukça vasat.

Geri