Alive (Grunge) - Ankara

uLs demiş ki:
Kayıdımız var, var ama demonstration(ingilizce de bilirim) amaçlı değil diyelim olsun bitsin :) ama izmirde 20 mayısta bi konserimiz var bekleriz; hem eğleniriz hemde tanışırız..

sevgili alive...bu konser haberi gercekten bizi cok sevindirdi,bugun izmir yrn woodstock diyelim...ben sizi yeni tanıdım ve dinledim cok begendim hele hele slap atıp duran bascınız bir harika...kendisi ile tanismak isterim...diger elemanlarlada bir ara tanisiriz...esen kalin

Mert seni seviyoruz
İzmire beraber gidiyoruz
Eğer sorun çıkarsa
Sana havale ediyoruz

Mert seni seviyoruz
Aynı okulda okuyoruz
Ne diye artizlik yaparsın
Gözünümü silkiyoruz

Ulaş ul Şahurane Le basso

:D Çok şairaneyim yahu :p

Amanda aman neler olmuş ben yokken. Arkadaşlar acımız büyük değerli gitaristimiz Volkan ın bacağı alçıda. Biz ona basket oynama dedik o oynadı 5 dakika sonra telefon 'ambulanstayım'...Dummy e çıkma işi de yattı grubun bahtsızlıklarını daha çok dile getireceğim. Ama bir gün bitecek.

Bu arada ,Volkan eğer alçılı ayağıyla 8 mayıs cumartesi günü konsere çıkabilirse saat 18.30 - 19.00 gibi ankara üniversitesi basketbol turnuvasında konserimiz olacak dinlemek isteyenleri bekleriz.

Volkanın alçısı bugün (cuma) alınıcakmış...iyi hissettiğini söylüyor...hadi hayırlısı... :D geçmiş olsun canikom!

Neyse konser falan yokmu bu aralar yahu?..soğudum vallaha...Cumartesi varmı konser? Nasıl bir organizasyon bu yav? Devlet bize yardım etsin! Ayrıca davulcumuz Canımız ciğerimiz sızlanıyor haklı olaraktan..şöyle grupçana bi toplanalım ıslatalım içelim sçalım; mümkünse vizelerin hemen öncesi hepimizin okulumuzu uzatabileceği stratejik sınavlardan önce.. :icelim :cigara

Abi yok konser filan. Ne pis bi dünya bu ya. Harbi çok sinir oldum dünkü olaya. İnsanlar müzikal kaliteye önem vermiyorlar. Önce bizim dinlediğimiz şeyler underground u şimdi ayağa düştü pop oldu. Herkes para derdinde okul malum biliyosun. Hani önceden kızardım bu müzik yaygınlaşsın diye Türkiye de ama artık istemiyorum. Yaygınlaştıkça kalite düşüyor gösterilen saygı azalıyor. Ben erse gidiyorum.

BU ARADA YARIN Kİ KONSER YOK ULAŞ HABER VERİRLERSEDE ÇIKMAYALIM ABİ. ÇOCUK OYUNCAÐI OLDU. BEN BİRŞEYLERİ HALLETMEYE ÇALIŞTIKÇA İHALEYİ BANA YIKIYORLAR. ORGANİZASYON YAPIYORLARSA DA KENDİLERİ HALLETSİN HERŞEYİ

GRUNGE UP YOUR ASS

hmmm...once sakin olmak lazım...bilahare konuşup hallederiz. Hem Volkan daha çok dinlenmiş olucak bu açıdan iyi oldu.Şimdi sadece önümüzdeki hafta boş geçiyor onun dışında her hafta konser var; önümüzdeki hafta diyorum, Volkanda iyileşirse gidip yarıda kalmış işlerimizi bitirsek mi ;) gerçi 8i, 10u, 13ü, 18i, sınavlarım var ama zaman yaratırız dimi :D

abi alem adamsın şimdi gidicem sanırım sekreterin yanına eger bulabilirisem emrahı. Hee imzana güldüm ben hiç iyi değilim bu aralar harbi içelim bi ara yeni şarkı yapalım besteler deşilmiş karından sarkan bağırsaklar gibi ortada kaldı. Ulaş makina için çok saol bu arada seni göremedim. şimdi sakinim biraz bisiklete biniyim.

valla gaza gelirsem sekretere ve dekana herşeyi anlatırım....
düşündükçe deliriyom abi.

Soundgarden- fell on black days*** ve spoonman indir abim hemen

Which gruNge band are you?

imzamin nedeni 2 gunde bir alkolle temizlemek zorunda olduğum tellerim..hayır o kadarda pasaklı bi adam değilim aslında ;)

Ya geçmiş olsun diyorum öncelikler, kötü şans mı desem, kader mi desem bilemiyorum! :D Sadece geçmiş olsun diyorum! Umarım Volkan kısa sürede "potalara" 8O dönüş yapar! :D Kısa zamanda bir yerlerde izlemek istiyorum sizi! Özellikle Ulaş'ı tabii ki! :D

abim bizde bu kara şans varken biraz zor ama 16 mayıs tan sonra hala bişiler ters giderse ben okulu hoplatacam. insanın hayatında herşey ters giderken müzikle toplamaya çalışır kendini ama o da ters giderse...

all ' ve been washed black

abilerim ablalarım....oncelikle alp, dellenme olm hemen sonucta ters gıden seylerın hıcbırının sızın muzık kalıtesıyle ılgısı yok,polıtık, kraldan cok kralcı abılerın oyunları bunlar, e bızde kuralları mecburen yenı yenı ogrenıoruz...sabret bıraz daa,hepsı kuyrugunu sıkıstırıp pesınden de kosarlar bı gun emın ol....ulascım sana gelınce ne o ımza oole sen o dunloplara epey para baymadın mı neden paso kullanıosun kı?? ıı kı bı yamahan var(5 tellı aktıf manyetıklı :D ) son olarak sızın adınız ne alıve...o zmn naapıcaksınız anladınız sız......

Sağol Mert dostum sende olmasan. Biz zaten ayıya dayı demiyecez diye yaşıyoruz sanırım bunları. Burası böyle bir yer. Hatır olaylarının döndüğü bir ortam. Biz ayıların yumurtalarını yalıyamadığımız için böyle oluyor. Neyse kapatalım bu konuyu. Üstünde durmanın ne bize ne müziğe ne hayata katkısı oluyor.

az önce gelen bi haberi, hemmencecik bildirelim;

İzmir Yüksek Teknoloji Entstitüsü Şenlikleri,

21 Mayıs 2004 saat 20:30

Moğollar'ın alt grubu olarak sahne alacağız.. İzmir'li herkesi bekleriz efendim!

arkadaslar su an alıve ızmır konserı dolayısıyla ızmır yollarında...her ne kadar yanlarında olmak ıstesemde bazı tahılsızlıkler yuzunden olamıyorum,hepsıne teker teker basarılar dılıyorum. burda bızı nasıl eglendırıyorsanız aynısını ordakı ınsanlara da yasatın...ulas dunlop kıtını aldın mı?? :D :D

alp demiş ki:
beyler boşverelim yeter bakalım çorbamıza. bitecek bu kara günler

Kuzen... Bunlar cenâbetlikten olmasın sakın? :) Ne bileyim gelin Bursa'ya koooskoca Suspect'in alt grubu olarak hemen çıkartayım sizi ama önce bize gidecez bi banyo missler gibi :) Harbi bahtsızmışsınız ne diyeyim... Herzaman Redd-i İlhak... Saygılar kuzen ve grubu...

İzmir yüksek teknoloji enstitüsünde bizi dinleyen ve şarkılara destek olan tüm arkadaşlara gönülden teşekkür ederiz. Ayrıca Levent in bizim için verdiği savaşa da teşekkür ederiz. Çıkan tatsızlıklar hepimizi üzdü ama keşke olmasaydı. Son şarkıya kadar herşey mükemmeldi. Başka konserlerde görüşmek üzere...

Geri