Hot Sauce

yapılan programa göre biz 00:30 da sahne alıcaz yani geri sayarken green sahnede olacak sanırsam ;) bunun yanında gölgedeki afişi dün gördük ve grubun ismi "HOT SHOSE" die yazılmış... komik olmuş tabi... grubun ismini HOT SHOSE olarak değiştirme kararı aldık :)

Hımmmm... bence bırakın dağınık kalsın...

Ay canım çok mutluyum... Green ile yılbaşı eskiden de öle yapardık.. (yaşlandık mı ne)

Hadi bakalım c.tesi görüşmek üzere...

Bişi demem lasım...

Tüm Gölge ve türevlerinde giriş 20 YTL 'dir....Tek bir giriş ücreti ödenerek Gölge Bar, Gölge Pub ve Shadowa girilebilir.

Kimse söylememiş...

haklısın limon, söylememişiz ama bizde bilmiyoduk :) hatta hot sauce'la (nasıl yazmışlardı hot shose'mu heheh çok güldüm, isimimiz değiştiriyoz dediklerinde) sahne alacakmışız onu da yeni öğrendik. dünya telaşı işte...

bence gölge çok güzel olacak görünüyor. hot shose ;) eğlenceli ve oturaklı bir grup, doğru seçim olmuş. üstelik 20 milyonda mantıklı bir fiyat gibi geldi bana. 40-80 milyonlar filan duydum piyasada oha falan oldum yane!..

hathi iyi yıllar...

ylba.jpg

Sizi yeniden bir arada sahnede görmek çok keyifliydi... Umarım yeniden sahnede gelir dinleriz en önden.. Vd dilerim bu ara çoook uzun olmaz..

Tekrar iyi yıllar...

sahnenize davet ettiğiniz için teşekkür ederiz.Çok keyif aldım yalnız nasıl çaldım tam olarak hatırlıyamıyorum.İyi seneler herkeze. gökhan(recycle)

Geri