Hot Sauce

abi gerçekten çok iyiydiniz,biz "MT" olarak çok eğlendik..bu arada trompetçilerinizden birinin (soundcheck'te yer alan) ton ayarı için verdiği tarif çok acayipti.. (tiz 12'yi çeyrek geçe,mid 12'ye beş kala...) :p

egemen saçmaladı tütsü ve şeytan konusunda, böyle patavatsızlıklar yapıyor arasıra, onun adına özür dilerim
Bu çok önemlidir bence, bunu kabul edip özür dilemeniz çok güzel, ben açıkçası orda şoke oldum ve çok kızdım, hatta seyircinin tepki göstermesini bekledim ama o sırada bir çok insan konuşuyordu ve çok anlaşılmadı vokalistinizin söyledikleri...

Müziğiniz konusunda ise denecek çok bir şey yok, zaten ne kadar profesyonel olduğunuzu seçmelerde fazlasıyla sergilemiştiniz, pek beğendiğim bir tarz olmasa da saygı duydum... Başarılar diliyorum! :D

olayin adi odtü bahar senligi ve bizim gorevimiz insanlari bahar ayina yakisir bir biçimde senlendirmekti.....bizde bize sundugunuz sahne.. sound check teki sabriniz ve o muhtesem seyirciniz icin tesekkur ederiz...bir kusur varsa affola..tekrar gorüsmek üzere...

venus-in-furs demiş ki:
yasasin hot sauce! ankaranin kaliteli funk grubu :)

karizmatik sahsiyet bateristlerinii de operrrimmmmm..

ahah :)
a-a! 8O olur mu hiç öyle şey öpmek filan? :)
teşekkür ederim, hemen sol cebime koyuyorum bu iltifatı! 8)
bu müziğin, bu grubun beğenilmesi çok güzel birşey, bizi daha da içine çekiyor böylece müzik, hepimiz, siz, biz, güzelleşiyoruz gittikçe.
onur sevgiyle selamlıyorum senide, görüşemedik pek festivalde, bidahaki sefere artık, gölgeye de beklerim bu arada.

----Hot Sauce---- (Davul)

Arkadaşlar bende kendi adıma ve grup adına tekrar O.D.T.Ü. konserinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca geçtiğimiz günlerde 5 şarkılık bir CD doldurduk, içinde 1 beste ve 4 cover bulunuyor. Bu hafta içinde Gölge ve Dummy ye bolcadanak bırakıcaz, isteyenler buralardan temin eder. Kalınız sağlıcakla...

ohh be nihayet fungucanak gölgeye gelip dinleyebildik kardis grubu..ne diim hem kendimizden gectik bi güsel hemde iç gecirdik hey gidi hey dummy günleri diye....vala yorgunluktan ölüodum insanin kanina öle bi giriyosunuzki calarken tepin tepin bitmio...saolun varaolun pek küsel aksamdi:)

bende iki hafta sonna mezun olcem simdiden istek parcasi düsünüyorum ona göre..zeynep e varda bize yokmu hehe:)

odtu senlıklerının bence en eglencelı grubuydunuz,ozellıkle ılk ıkı sarkıdan sonra sahneye cıkan sanırım seyıd dı ısmı muthıstı :D muzık kalıtesı acısından da sahne hakımıyetı acısından da olaganustu bı show du gercekten adınıza yakısanı yaptınız,orda oldugunuz ıcın ve gunumu cok eglencelı gecırdıgınız ıcın tekrar saolun,bar programlarınızda basarılar....

çok teşekkürler. merci beaucoup.

şu odtü şenlikleri keşke ayda bir yapılsa! Aslında o kadar çok insan gerçekten bu kadar eğlenmek istese ve bir o kadar da heyecan ve zevkle baksa hayata ayda bir bahar gelir zaten.

sizi odtü senliklerinde izleyemedim ama bilkent'in senliklerinde ve dummy'de sizi dinledim...gercekten inanilmaz güzel bir repertuariniz ve sahne performansiniz var...zaten grubun elemanlari teker teker cok saglam adamlar, ve haliyle bi araya gelince mükemmel isler basariyolar...umarim hic hizinizi kesmeden yolunuza devam edersiniz....

hacettepe senlıklerı nasıl olur acaba dıye dusunurken bır ustte okudugum yazı tum suphelerımı aldı goturdu,cumartesı mutlaka orda olucaz bır de odtu de vokal yapan seyıd de gelırse ayrı bır tat olur bence...grubun onune gecıyo gıbı bır dusunce olmasın,sadece ısmınıze yakısan bır show sergılıyor.... :D

yaa arkadaşlar bir haftadır nete giremedim patladı içimde geçen pazar süperdi çok eğlendim süper bir mezuniyet kutlaması oldu . süper müziğiniz için, roxanne için:p teşekkürler.umarım biz de bişileryapmaya başlarız bu yakınlarda da sizi de bize bekleriz:)
Hot sauce devam diyorum:)

sende saol zeynep ve fungu:) bu arada hacettepe şenlikleri için organizasyonu kınıyorum... birşeyi ya düzgün yap yada hiç yapma... ben bir hacettepe li olarak okulumdan utanıyorum vede O.D.T.Ü. şenliklerini organize edenleri tekrar tebrik ediyorumm...

4 Haziran Cuma Dummy ve 6 Haziran Pazar Gölge bu sezon için Ankara daki son programlarımız... Ekim e kadar Ankara da görünmiicezz ondan dolayı bu son programları kaçırmayın derim.. Yazlık mekanlara gelenlere (ör: Bodrum ve Antalya) , şaşırabilir...

bir heyecan dalgası daha... gölge ve dummyde son programlarımız da dün gece sona erdi, kısacası bahar sezonumuz kapandı. H.S.S.B.'i destekleyen herkese ve özellikle H.S. üyelerine teşekkür, saygı ve sevgilerimi sunuyor, herkesi içtenlikle selamlıyorum.

Geri