Amfini Göster Ey Türkrockcılar

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bir amfi en az bir gitar kadar önemlidir bende severek amfilernizin fotolarını en yakın zamanda ekliyorum ve altına anfim .... bu seyleri cok guzel bu dezavantajı filan da derseniz hem amfi alacak arkadaşlara yardımcı oluruz hemde resimlere bakarak mutlu oluruz hemde herkes bilgilenmiş olur
Saygılarımla plaROCK :D :)

Turkrock gitaristlerinin ekipmanları diye bir başlık vardı ordan devam edebilirsiniz bence. Sonuçta amfini göster drive pedalını göster preampini göster diye ayrı ayrı başlıklar açmak mantıklı değil. Bir gitar bir de ekipman başlığı var oralardan devam edin derim.

amfi ama çok önemli. amfisini gösterecekler tanıtır nitelikte resimlerin altına bilgi verirlerse çok yararlı olur bence. diğer başlığında yükü azalmış olur, bildiğiniz gibi sabit başlıklar epey karmaşık olabiliyor sonradan.

Yorumun için sağol soulwalker arkadaşlar sizinde eleştiri olsa bile yazdığınız için çok sağolun...birde resimleri eklesek çok guzel olacak
NOT:İnternete 41.2Kbps den bağlandığım için resim eklemem çok zor oluyor yoksa eklerdim :(

ENGL Screamer Head+ vintage 30 2x12" Kabin olur kendisi. Amfi 4 kanallı, tonlar çok yoğun, fazlasıyla sert, yalnız 4 kanalında eq ayarı aynı, kötü mü derseniz benim için kullanım kolaylığı sağlıyo. Kabin ise 2 tane Celestion V30 dan oluşuyo, El yapımı olduğu konusunda 1-2 söylenti var...

rica ederim hep marshall hep marshall değişik tatlar da olmalı amfide, bu arada teşekkürler foto çekildiğinde biraz kirliydi ama yine de çok iyi bi amfi ses olarak :D

Geri