Fender American Elite Tele ya da Strat deneyen oldu mu?

Merhabalar. Son günlerde bu iki gitar üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayım. Kullanıcı arkadaşlardan bilgi edinmek istiyorum. Fender American Elite Tele ya da Elite Strat deneyen oldu mu?

Elite strat kullanmıştım. Kesinlikle fiyatına değiyor. Klavyesi aşırı derecede rahat, üstünde noise free manyetikle geliyor. Bu arada Türkiye mağazalarından alacaksan manyetik konusunda birşey diyemem. Guitar center'dan almıştım. İşçiliği mükemmel, gitar kendini bıraktırmıyor eline alınca. Tele ve strat modelinin arasında karar veremiyorsan mağazaya gidip çalarak denemeni öneririm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Elite strat kullanmıştım. Kesinlikle fiyatına değiyor. Klavyesi aşırı derecede rahat, üstünde noise free manyetikle geliyor. Bu arada Türkiye mağazalarından alacaksan manyetik konusunda birşey diyemem. Guitar center'dan almıştım. İşçiliği mükemmel, gitar kendini bıraktırmıyor eline alınca. Tele ve strat modelinin arasında karar veremiyorsan mağazaya gidip çalarak denemeni öneririm.
öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. buradan bir arkadaş elite strat ile deluxe strar arasında pek bir fark olmadığını, deluxe kullanıcılarından kötü yorumlar aldığını ve elite serisinin de deluxe serisinin isminin değişmiş hali olduğunu söyledi. sizin yazdıklarınızla tamamen tezattı yani söylemleri. dediğiniz gibi en iyisi bir mağazaya gidip merak gidermek. şu an alma şansım yok zaten ama ilerleyen aylarda olacak şimdiden merak sardım ben de işte. tekrardan teşekkürler.

Geri