İstanbul İstanbul Devlet Konservatuvarı Opera - Şan Öğrencisinden Özel Şan ve Gitar Dersleri

12 yıldır profesyonel olarak müzikle uğraşmakta olan bir müzisyen olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 2 yıl yarı zamanlı koro şarkıcılığı, 5 yıl kadar da Opera Ana Sanat Dalı'nda şan eğitimi aldım, daha sonrasında modern müziğe yönelerek okuldan ayrıldım ve modern şan teknikleri üstüne çalışmaya başladım, bu sayede Berklee College of Music'e de kabul aldım. Bu zaman içerisinde de çeşitli gitar türlerine ve piyanoya da hakim oldum. Elektro, Klasik, Akustik ve Bass gitar tecrübem bulunuyor, Riddles in the Dark grubundaki gitar, bass ve vokal çalışmalarımı iTunes ve Spotify üstünden dinleyebilirsiniz. Bunun dışında 3 senedir gitar ÇYDD, 1 Yıldır da Özel bir Kolejde şan ve gitar eğitmenliği yapıyorum. 30 kadar öğrencim birkaç ay içerisinde hiçbir gitar tecrübesi olmamaktan konsere çıkacak seviyeye gelmişlerdir. Doğru şarkı söylemek, sesinizi doğru kullanmayı öğrenmek ya da gitar çalmayı öğrenmek için, haftada 1-2 ders ile hemen başlayalım. Kadıköy - Acıbadem'deki evimde ya da öğrencimin evinde ders verme imkanım bulunmakta.

Telefon : 05385027662

Ders ücretleri saatlik 125 TL'dir, haftada 1 ya da 2 ders ile başlamanızı tavsiye ediyorum, ilk dersimizden sonra bütçe planlaması sebebi ile ücretleri aylık olarak almaktayım.

Dosyalar

• Gündoğdu akın.jpg
    Gündoğdu akın.jpg
    21 KB · Gösterim: 374
Geri