Squier MM Strat

11.11 için alışveriş sitelerini gezerken şöyle bir ilana rastladım; Squier MM Strat Sabit Köprü Siyah Elektro Gitar Fiyatı
Fiyatı ve taksit sayısı çok uygun geldi, farklı bir gitarım var zaten bunu çerezlik gibi düşünün hatta yakınıma hediye bile edebilirim şimdi sormak istediğim almaya değer mi az da olsa fender tınısını verir mi yoksa direk çöp mü dersiniz ? Sx lere de baktım ama en ucuzu bile bundan 150-200 tl pahalı.

Gitarın ağacı hakkında genel bir söylev yok. Hani Ihlamur mu Alder mi belli değil. Hardtail olması güzel çünkü squier serisinin tremolo köprüleri çok vasat. Ben neck pozisyonundan güzel bir ton yakalanacağını düşünüyorum doğru ayarlarda. Bİrde klavye ağacı belirtilmemiş sanırım blackwood denilen ağaçtır. Bence her squier sx lerden daha kaliteli bir gitar.

Gitarın ağacı hakkında genel bir söylev yok. Hani Ihlamur mu Alder mi belli değil. Hardtail olması güzel çünkü squier serisinin tremolo köprüleri çok vasat. Ben neck pozisyonundan güzel bir ton yakalanacağını düşünüyorum doğru ayarlarda. Bİrde klavye ağacı belirtilmemiş sanırım blackwood denilen ağaçtır. Bence her squier sx lerden daha kaliteli bir gitar.
Sap ve klavye akçaağaç yazıyor gövde ile ilgili birşey göremedim bende.

Sap akçaağaç evet tuşe de belli değil. Simsiyah tuşe var ama hangi ağaç olduğu belli değil. Gidip Zuhal de denemek lazım.