Death Tone (Thrash-Viking-Death Metal) - Ankara

Death Tone

Tarz: Thrash, Death, Viking Metal
Kuruluş Yılı: 2007
Üyeler:
Vokalist: Baybars Bayraktaroğlu
Solo Gitar: Tuğberk Akdoğan
Ritm Gitar: Berk Gören
Bass Gitar: Erman Gözü
Bateri: Aykut Yeni

Website: http://deathtone.anatolianrock.com (demolarımıza buradan da ulaşabilirsiniz)

Grubumuz 2007 yılında kuruldu ve tarz olarak Thrash-Death ve Viking Metali benimsedi.Şu ana kadar grubumuzun 2 tane yaptığı cover kaydı vardır ve şarkılar üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Şu ana kadar konserimiz olmamıştır ama en yakın zamanda konserlerede çıkmaya başlayacağız.Repartuarımız:

1-Kreator - Violent Revolution
2-Amon Amarth - Pursuit Of Vikings , Death In Fire , Asator
3-Metallica - So What , Seek & Destroy
4-Pantera - Domination
5-Arch Enemy - End Of The Line

İyi-kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

İNDİR (Kreator-Violent Revolution ve Amon Amarth - Pursuit Of Vikings Coverlarının kaydı)

Selam arkadaşlar. Dinledim demoyu. Vokal güzel ama daha cesur söylesin. Davulda da ara ara metronom sorunları var. Hızlanma veya yavaşlamalar söz konusu. Kayıt kötü olduğundan daha başka yorum yapamıyorum. Daha güzel kayıtları bekliyoryum. İyi çalışmalar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumun için teşekkürler :) ilk kaydımız olduğunu göz önünde bulundurarak güzel çalışma çıkardığımıza inanıyoruz ufak tefek hatalar tabiki olacaktır ama bize bu hataları gösterirseniz biz de o hatayı yapmamak için çaba harcarız bu yüzden bize yol gösterenlere şimdiden teşekkürler..

selam beyler vikinglerin gazını dinledim gitaristler daha özenli çalarsa daha güzel işler çıkarabilirsiniz acele etmeyin sabırlı olun derim ben yine de güzel kayıt hücum kayıt olmasına rağmen başarılar diliyorum kasatura 'dan sevgiler

PS:lan kuzen iyi söylemişsin parçaları aferin :p gözlerinden öperim baybars görüşürüz

2brq demiş ki:
Yorumun için teşekkürler :) ilk kaydımız olduğunu göz önünde bulundurarak güzel çalışma çıkardığımıza inanıyoruz ufak tefek hatalar tabiki olacaktır ama bize bu hataları gösterirseniz biz de o hatayı yapmamak için çaba harcarız bu yüzden bize yol gösterenlere şimdiden teşekkürler..

Dostum böyle eleştiriye açık olduktan sonra kimse tutamaz sizi. Yürüyün :)

ChaZ_Scream nickli arkadaş gaza getirmeyelim daha arkadaşları kayıtları da dinlediysen daha çok yol almaları lazım arkadaşlarımızın özellikle gitaristlerin gitarları mute etmeyi öğrenmesi lazım bence konser için çok çok erken stüdyoda çalışıp kendilerini geliştirmeleri en mantıklısı bu arada kuzenim baybars selam olsun sana

İyi kötü tüm yorumlar için teşekkürler biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz doğru göstermeniz hatalarımızı söylemeniz elbette bizim yararımıza olacaktır.

PS:Saol kuzen;) sizin başarılarınızın darısı başımıza:D

Geri