Bu yaz müzik festivali yapılır mı?

Merhaba herkese,

Bildiğiniz gibi dünya Covid lanetiyle çalkalanıyor. Yaz ayları da geldi insanlar biraz olsun rahatlamak istiyor. Ben de eski festival zamanları çok özlediğimi fark ettim.
Sizce bu sene müzik festivalleri yapılır mı? Yapılırsa gidilir mi?
 
Selamlar şu an hala konser organizasyonu yapılmadığını ve ülkemizde hala salgının yavaşlama sürecine girmediğini düşünürsek bu yaz festival olacağını sanmıyorum.
Yetkililerimiz şuursuz bir kararla on binlerce kişiyi sosyal mesafenin sıfıra indiği bu gibi organizasyonlarda toplamanın önünü açarsa, ben asla gitmem.
Zaten çoluk çocuktan olduktan sonra festivale gidecek bir durumumuz da kalmadı :)
 
Yapılmaz.... AVM'leri açmak, otelleri açmak vs hep kapitalizm çarkları dönmesi için gerekli... festival ise hakim zihniyet açısından para getirecek bir iş olmadığı gibi aynı zamanda onaylamadıkları bir hayat tarzının sembolü. Herşey ama herşey normale dönmeden (dönerse) festival vb zor bence.
 
Fikrim yok.
Havayolları da bilet satıyor ama çoğu ülkeye uçuş yok henüz .... sen öde paranı al bileti, uçuş açılmazsa iade ederiz ya da tarih öteleriz diyorlar ama o arada sen parayı peşin ödedin zaten, gül gibi nakit kaynağı. Cash flow management diyelim karşıdakinin batmayacağını veya dolandırmadığını varsayarak.
 
Olmayacak gibi gözüküyor.
Bütün büyük fuarlar 2021 yılı için bile iptal olurken anlamsız gibi.
Tabii şöyle bir şey gördüm. Harun Tekin internet üzerinden konser verecekmiş. Böyle şeyler olabilir.
 
Bence açık hava konserlerine ( eğer vaka sayılarında anormal bir sıçrama olmaz ise ) ; ayakta seyirci almamak ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilmek kaydıyla müsaade edebilirler.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler