Siz Vox Stomplab 1G yi mi Seçerdiniz Zoom G1'imi🤔😐

Vox stomplab 2g kullanıyorum, amfi modellemeleri hem fazla hem de pratik yapmak için yeterli. Bilgisayar bağlantısı ve yazılım desteği olmaması negatif yönü.

Zoom'un yeni nesillerini kullanmadım ama ses kartı olarak kullanılabiliyor galiba bence bu almak için geçerli bir sebep olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vox stomplab 2g kullanıyorum, amfi modellemeleri hem fazla hem de pratik yapmak için yeterli. Bilgisayar bağlantısı ve yazılım desteği olmaması negatif yönü.

Zoom'un yeni nesillerini kullanmadım ama ses kartı olarak kullanılabiliyor galiba bence bu almak için geçerli bir sebep olabilir.
Maalesef ses kartı özelliği yok hocam zoom g1 de

Stomplab gerçekten son derece sade ve pratik. Daha önce prosesör kullanmamış biri için çok iyi olabilir ancak zoomunda yorumları çok iyi. Arada kaldım.

Ben ucuz ve basit olduğu için kulaklık ile pratik yapmak amacıyla almıştım. Fazla beklentim olmadığı için çok hoşuma gitmişti. Bence fazla beklentiye girmeden hangisini uyguna bulursanız onu alın çünkü daima almadığınızı da denemek isteyeceksiniz.

Vox'un güzel özellikleri; amfi ve kabin modellemeleri güzel, kullanımı basit, ucuz, kasası metal.
kötü özellikleri; Bilgisayar bağlantısı yok, drive pedallarını amfi sim. ile beraber kullanamıyorsunuz.

Geri