Amfi tavsiyesi

Merhabalar. Elektro gitara yeni başladım ve amfi almak niyetindeyim. Çalmak istediğim tarzlar epey çeşitli. Klasik rock, alternatif, thrash, heavy metal, progresif. Alacağım amfi beni uzun süre götürsün istiyorum. Gitar çalmayı kavradıktan sonra kulağımı tırmalayan bir amfi olmasın. Sıfır almak için bütçem 1200, 2. el için 700-800 lira bandında. Şimdiden teşekkürler.

Thrash ve Heavy yönelim olacaksa Randall V2 gibi küçük kombolardan yanayım, kısıtlı bütçe ile alınabilecek en iyi amfilerden. Line 6 spider 15 gibi alternatifleride düşünebilirsiniz.

Merhabalar. Elektro gitara yeni başladım ve amfi almak niyetindeyim. Çalmak istediğim tarzlar epey çeşitli. Klasik rock, alternatif, thrash, heavy metal, progresif. Alacağım amfi beni uzun süre götürsün istiyorum. Gitar çalmayı kavradıktan sonra kulağımı tırmalayan bir amfi olmasın. Sıfır almak için bütçem 1200, 2. el için 700-800 lira bandında. Şimdiden teşekkürler.
CAvidan
bende Blackstar ID:Core 10 V2 var çoook güzel здорово

Çalmak istediğin tarz için kırçıllı amfiler bakman gerek bu yüzden ben de blackstar önereceğim. Uzun yıllar kullanabilirsin. Elbette kulağın geliştikçe yeni şeyler duydukça değiştirmen gerekecek. Ancak başlangıç için fazlasıyla yeterlidir.

Geri