Burak Davuloglu

Herkese Merhaba,
Uzun zamandır çeşitli gruplarla sahne alarak sürdürdüğüm müzik çalışmalarıma kendi adıma devam etme kararı alarak Mart 2020 ve Ağustos 2020 tarihlerinde iki tekli çalışma yayınladım. Türkçe Rock yeni yüzünüzü çok fazla gösterme fırsatı bulabildiğiniz bir müzik türü olamasa da en azından bu tarzın ilgililerine müziğimi göstermek niyetiyle bu paylaşımı yapmak istedim. Düzenli aralıklarla yeni şarkılarımı paylaşıyorum. Youtube kanalımda yeni şarkılarımın yanı sıra sevdiğim bazı cover çalışmalarımı da yayınlıyorum. Müziğimi beğenirseniz takip ederek destek olursanız sevinirim. Yorumlarınız bekliyorum.

YouTube: Burak Davuloglu
Instagram: Burak DavulogluÇok kısa şekilde ekibimden de bahsedecek olursam Bass gitarda sevgili Poyraz Kılıç, davulda ise sevgili Arcan Akduman bana eşlik ediyorlar.
Bu arada bu sitenin benim için ayrı bir yeri var. Eski üyelerden biriyim, şimdi o postları bulamadım ama...
Klipte de görmüş olduğunuz İbanez gitarı TurkceRock.com üzerinde rastladığım bir ilandan almıştım. Dolayısıyla bu müziklerin ortaya çıkmasında bu sitenin de katkısı var :)

Sevgiler.
 
Merhaba,
Yeni şarkım "İçindeki Çocuk" 18 Aralık 2020 tarihinde tüm dijital platformlarda yayında olacak. Şarkının klibi aynı gün saat 21.00'de ilk gösterimiyle Youtube kanalımda! Kanala abone olup, like göndererek bana destek olabilirsiniz. Sağlam sololar, güzel tonlar duymak istiyorsanız kanala bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ön dinleme: Burak Davuloglu

 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler