a-Maze (Progressive Metal) - Ankara

Myspacede beste bendeki mp3ten daha dolu geliyor. Daha hoş geliyor kayıt. Sanırım bendeki düzenlenmemiş haliymiş 😀 Ayrıca daha çok sevmeye başladım besteyi

Beendiyseniz ne güsel efenim ehehe.. ezberle şarkıyı bak bi sonaki konserde beraber sööliicez o zaman :metalhead

acatalepsyst demiş ki:
Meraba arkadaşlar..Anladığım ve okuduğum kadarıyla güzel bir konseri geride bırakmışsınız..Ertesi günü olan önemli bi sınavdan dolayı kalamadım hiç bi gruba malesef..Açıkçası eğlendiğimiz bi konser oldu,olabilecek imkanlar çerçevesinde..Gruba başarılar diliyorum.yakın tarihte yine aynı sahneyi paylaşmak dileiyle..

One More Lie - Ünsal

Teşekkür ederim grup adına. Sizi de tebrik etmiştim, yine ediyim 🙂

Can sağolasın. Ben de bakacam konserde, eşlik etmezsen kalıp dinlemem dalarım 😀

konsere ne yazıkki gelemedim eminim eksikliğimi hisstmişsinizdir 😀
ama bunun suçlusu kesinlikle valday insanıdır.ben ona söyledim tam 3 te çıkamazsınız diye ama o bana bi ton artislik yaptı olm bütün soundcheck ler filan sabah yapılcak 3 te kesin çıkarız diye.bende lab dan 3:40 ta çıktığım için hiç yetişmeye kasmadım.
bleed konusuna gelince keşke nmfless sen bana söylesydin ben hiç bilmiyodum soundcheck amaçlı olsada bleed çalınacağını.bilsem kesin gelirdim 🙂
ayrıca en sonda valday gerekeni yapcakmış diyerek ne kastettin ben anlamadım ama korktum 😀

konsere ne yazıkki gelemedim eminim eksikliğimi hisstmişsinizdir 😀

sorma özgün sen olmadan olmuyo 😀

ama bunun suçlusu kesinlikle valday insanıdır.ben ona söyledim tam 3 te çıkamazsınız diye ama o bana bi ton artislik yaptı olm bütün soundcheck ler filan sabah yapılcak 3 te kesin çıkarız diye.bende lab dan 3:40 ta çıktığım için hiç yetişmeye kasmadım.

birak bu ayaklari gelirdin sen istesen bilmem mi 😀

bleed konusuna gelince keşke nmfless sen bana söylesydin ben hiç bilmiyodum soundcheck amaçlı olsada bleed çalınacağını.bilsem kesin gelirdim 🙂

birak bu ayaklari demedim mi olum 😀

ayrıca en sonda valday gerekeni yapcakmış diyerek ne kastettin ben anlamadım ama korktum 😀

korkma sen okulda görüşürüz, bi dahakine gelmezsen o zaman korkabilirsin 😀

özgüncüm hani sen demişsin ya "gelemezsem de toygar beni öldürcek zaten değişen bişi olmaycak" diye, işte bunu kastetmiştim korkmakta hakkın var yani ama biz togiye izin vermicez zaten : ) bundan sonra senin derslere göre ayarlayalım konserleri derim ben, zira hissedilir bir eksiklik oluyor tabii : ) ve forum ortamlarında kutluyorum geçmiş doğumgününü : )

valla pınarcım zaten ben konserden sonra toygar ı gördüm ama hiç saldırgan bi tavrı yoktu neyseki bişey de olmadı zaten🙂 ayrıca konsere çok gelmek istememin nedenlerinden biriside doğum günü kutlamasına sizin konserle başlamak isterdim ama nese geçti artık. bu arada hatırladığın için çok teşekkürler🙂beklemediğim ama beni sevindiren bi mesaj🙂 bu arada böyle kuru kuruya doğumgünü kutlanmaz ama neyse artık😉

soulpossessed demiş ki:
ayrıca konsere çok gelmek istememin nedenlerinden biriside doğum günü kutlamasına sizin konserle başlamak isterdim ama nese geçti artık. bu arada böyle kuru kuruya doğumgünü kutlanmaz ama neyse artık😉

Özgün ayıpsın adamım 🙂 Sen gel yeter ki, biz her türlü kutlarız 8)

Bi de Tayyar'a dikkat. Belli olmaz ne yapacağı 😀

Davulcularını sevmiyorum, masters trampeti de çok kötü arkadaşım olmaz böyle sana maxtone trampet verelim 😀 abi söylediklerimi bir daha söyleyim dedim, grup cidden süper ODTÜ'de çok iyiydiniz hakkaten🙂 konser verin de adam gibi dream theater dinleyelim🙂

O.D.T.Ü Metal Günleri'nden bikaç kare. Resimler için Apathetic grubundan İlker'e teşekkürü borç biliriz 🙂
Elinde fotoğraf olan varsa ve bizimle paylaşırsa da çok seviniriz.

yav zillerinin varyasyonuna ve birleşik stand'ine bakılırsa senin kit baya büyük heralde.Trampetini de tam seçemedim.Tüm ekipmanını p.m. den yazabilir misin işinin olmadığı bi ara?Merak ettim de sadece.İkinci bir hi-hat gerçekten mütiş bir rahatlık olmalı 🙂
O gün farkettin mi bilmiyorum ama kick'leri bir açıp bir kısıp bir tamamen kapatıyorlardı,önceki gruplarda da olduğu gibi,çoğu zaman doğal akustik sesinden alıyorduk sesi seyirciler olarak.O sırada senin monitörden kendi sesin geliyor muydu,veya grup elemanları tüm davulları net duyabiliyorlar mıydı?Çünkü duyamadan çalmak ne zor birşey.Ama tabi böyle deneyim kazanmak da iyi.
Yine de ODTÜ imkanlarıyla baya hoş bir mekan yaratılmış.Emeği geçenlere afiyet olsun,şey amaaan eline sağlık.(oof of of saat 3 e yaklaşırken yine kurtadam dönüşümüm geldi)

arkadaşlar ODTÜ'de gerçekten çok eğlendik çok teşekkür ediyoruz 5inizede. Çok çalışıp bu zor müziği başarılı şekilde icra etmenize hayranım. Gazi konserine göre hepinizi sahnede daha hareketli, daha kendinden emin gördüm. yeni bestede yolda sanırım bakalım nasıl birşey olacak.

bazı iddialar duydum: bektaş, bundan sonra konserlere lipton t-shirtyle çıkarsan lipton senin aylık çay tüketimini karşılayacakmış doğru mu? batarlar valla. birde tama nın sana özel ince belli bardak yerleştirmeli bir davul seti hazırladığını yazdı gazeteler?

inanç: saçları kestirmişsin, hayırlı olsun diyorum bi ara görüşelim kafamda tasavvur edemiyorum abi🙂

ayrıca valday arkadaşımın soulpossessed insani hakkındaki yorumlarına katılıyorum. ODTÜ konserindeki en büyük isteğim bir yanımda sırma saçlı soulpossessed bir yanımda ege arkadaşım ile headbang yapmaktı başka konsere artık diyorum..

richard_wakefield demiş ki:
arkadaşlar ODTÜ'de gerçekten çok eğlendik çok teşekkür ediyoruz 5inizede. Çok çalışıp bu zor müziği başarılı şekilde icra etmenize hayranım. Gazi konserine göre hepinizi sahnede daha hareketli, daha kendinden emin gördüm. yeni bestede yolda sanırım bakalım nasıl birşey olacak.

bazı iddialar duydum: bektaş, bundan sonra konserlere lipton t-shirtyle çıkarsan lipton senin aylık çay tüketimini karşılayacakmış doğru mu? batarlar valla. birde tama nın sana özel ince belli bardak yerleştirmeli bir davul seti hazırladığını yazdı gazeteler?

inanç: saçları kestirmişsin, hayırlı olsun diyorum bi ara görüşelim kafamda tasavvur edemiyorum abi🙂

ayrıca valday arkadaşımın soulpossessed insani hakkındaki yorumlarına katılıyorum. ODTÜ konserindeki en büyük isteğim bir yanımda sırma saçlı soulpossessed bir yanımda ege arkadaşım ile headbang yapmaktı başka konsere artık diyorum..

😀 😀 Abi yarıldım ya . Yana yana Lipton t-shirt'ü aramıştım valla zamanında, ama bulamadım. Yaptıracaz artık 🙂 Bi de teşekkür borçluyuz sana Oğul. Her daim grubu takip edip destek veriyosunuz. Süpersiniz abi 🙂

Tunç baba, bahsettiğin ses kısılıp açılma olayını monitörlerde farketmedim konser esnasında. Sesleri duymaya çalışmakla meşguldum. Ama hiç duyamadım, takip edemedim dediğim bi an da olmadı. Dışarıya öyle gitmesine üzüldüm. Gelen sesleri de etkilemiştir kötü yönde. Ekipman konusunda da en kısa zamanda öm atcam. Hatta herbirinin ufak tefek hikayeleri var. Onları da yazarım. Trampeti almak için annemlerle güne girmek gibi :mrgreen:

soulpossessed demiş ki:
yav bırak sen şimdi bunları bektaş🙂 benim doğumgünü için ne zaman özel konser veriyosunuz onu söyle bana🙂
ayrıca müzik hayatınızda çok çok başarılar 😉

Özgün gözümden kaçmış olum mesaj, cevaplamazsam şişerim 🙂 Ben dedim diyeceğimi, sen iste yeter ki, vermeyen kel olsun, pişman olsun Emre gibi 😛
Bi de müzik forumuna girip de, ayrıca müzik hayatınızda başarılar demen de ne kadar geyik yaklaştığını göstermiş adamım 🙂 İçelim bi ara

Yav mesajın içeriği çok boş, alakasız oldu. Neyse böyle olsun bu sefer 🙂

Geri