İstanbul Alternatif İndie Psychedelic

Alternatif İndie ve Psychedelic tarz ile ilgilenen arkadaşlar arıyorum. Yaşım 26 Vokalim kendi parçalarım mevcut. 50 ye yakın neredeyse. Piyasadaki çoğu insan gibi düşünmüyorum ben. Benimle birlikte olabilirseniz çok güzel yerlere gelebiliriz. Olmadığınızı varsaysakta ben geleceğimi düşünüyorum. (Ego olarak algılamayın lütfen bunu.) sadece benim belli başlı yaptığım bir ton şey var. Elektro solo gitaristtim bir zamanlar zaman beni acılar içerisinde yoğurdu. Ortaya bambaşka bir insan çıktı. Ortaya çıkan insan ölene kadar pes etmek istemiyor. O yüzden kendine ekip arkadaşları arıyor. Elektro gitarist egosuz bas gitarist egosuz klavye çalabilen egosuz. Baterist aynı zamanda arıyorum. Ne derecede olduğunuzun hiç önemi yok. Olduğunuz derece kötü olsa bile kafalarımız uyuşuyorsa hiç problem yok. Ben şarkılar yazar söylerim. Youtube'da @sentetikbenmermi diye aratırsanız beni bulabilirsiniz. Görüyorum ki herkes ben şuyum ben buyum diyor bu platformda. Halbuki hiçbir şey değil kimse. Hepimiz aslında insanız ve birbirimize karşı bir sürü hatalar yapıyoruz. Ben bunların olmasını istemeyen bir bireyim. Benimle görüşmek isteyen dostlarla görüşmek isterim. Bana instagram üzerinden @alicancaner veya @sentetikbenmermi olarak ulaşabilirsiniz. Buralardan ulaşamıyorsanız telefon numaram 531 730 9777 burada ulaşabilirsiniz. 10 yıldır müzik yapıyorum yaptığım işte çok ciddiyim. Benimle birlikte olup bir yola başkoymak isteyen ekip arkadaşları arıyorum. Onun haricinde bir aradığım yok. Benimle tanışırsanız beni zaten anlarsınız. Tanışsanızda tanışmasanızda ben zaten nereye gideceğimi biliyorum. Azcık merak uyandırdıysam sizde bana yazarsınız. Egolarınızı bir kenara bırakın. Hepimizin bu aptal düzende zaten özgüvensizlikleri var. Aynı zamanda benimde. Ben benim gibi bireyler arıyorum. Birbirimize yakışacağımız beraber uyum içerisinde olacağımız. Yaş skalası farketmez. ama 30 yaşıda geçmesin bir zahmet ben kendim zaten 26 yaşımdayım. benden 30 a kadar büyük olabilirsiniz. Benden küçükte olabilirsiniz hiç sorun değil. Ben kendi öğrencilerimle kanka gibiyim zaten. İnsanlara çok güzel bir şekilde yaklaşabiliyorum benim için çok basit şeyler. Fakat sonsöz olarak şunu unutmayın. Bana katılmak isteyen arkadaşlar benim fikirlerimi değiştirmeye çalışmamalı. Çünkü ben bir fikir bir hikaye koyarım ortaya donar kalırsınız. Günümüzde de bu şekilde hikaye koyabilen bu şekilde müzik yapan çok az insan bulunuyor. Ben o boşluğu doldurmayı hedefliyorum. Gözünüzle gördüğünüz insanları gözlerinizde tekrardan büyütmeyin lütfen. Hepimiz sonuçta insanız. Bunu anlamalısınız. Hepinize sevgiler... Benimle çalışmak bir arada müzik yapmak isterseniz ulaşmaktan çekinmeyin. Pamuk gibi bir kalbim var. Korkmayın lütfen. 🙂 Hoşçakalın...

Geri