Ankara Alternatif Rock Projesi

Türkçe alternatif rock üretmek istiyorum. 19 yaşındayım, 4 senedir elektro gitar(lead) ve bir süredir bas çalıyorum, klavye ve perküsyon bilgim var, tenorum ve vokalle ilgileniyorum. Şu ana kadar 8-9 demo ve birçok şarkı materyali yazdım ve ilerletmeye devam ediyorum. Ufak bir sahne deneyimim var fakat önce beste işine yoğunlaşmak istiyorum. Bu noktada öncelikli olarak baterist ve basçıya ihtiyacım var.

Ürettiğim ve üretmek istediğim işe yakın olan gruplara örnek olarak; Smashing Pumpkins, Radiohead, Sonic Youth, Pearl Jam vb. Türkçe olarak da; Mvö, Sakin, 110, Çilekeş, Redd, Kurban vb. isimleri örnek verebilirim. Spotify linkimden de dinlediklerimi inceleyebilirsiniz.

Gerçek anlamda bu işi gözünde önemli gören, yetenekli ve gerçekten hevesli kişiler ile tanışmak ve anlaşırsak beraber bir şeyler yapmak istiyorum. Sonuçta herkes bir süre beraber çalışıp sonra yolunu ayırmaktansa bu işte beraber olabileceği ömürlük dostlar ister. yakın yaşlarda olmak da bu konuda çok önemli.

Bana yakın bir kafadaysanız yazın tanışalım. (foruma sürekli giremeyebilirim, instagramdan yazarsanız daha çabuk cevap veririm)

instagram: portakalklozet
Spotify: cenk

Son düzenleme:

Geri