Altısekiz (Rock) - Ankara

Can'ın videosunu izledim.Herşey gayet güzelde o Şener'in sanki kayıttaymışız misali podlarla oynayış sahnesine ayrı bi koptum.Madem şekil yapacaktınız en azından kanalların mute larını açsaydınız lan geyikler.

itiraf ediyorum o parmaklar benim. ama ben yönetmenim ne söylediyse onu yaptım. soyun desin soyunurum gerekirse sevişirim de 😆 neyse zaten tekrar çekeceğiz bu olmadı. 8) 8)

Herkese iyi bayramlar diliyorum.. Bayramınız kutlu ve de mutlu olsun inşallah.. Buarada yeni programlar başlamış, çok sevindim. Hadi hayırlı olsun bakalım... 😀 8) 😆

BandRoll demiş ki:
polymephus demiş ki:
büaa cok öslemişim hepinisi iyi olmuş bu girer girer islerim ogullarımı 🙁

seviom demi de altısekizide alayınızı birden

Biz de özledik abla az kaldı az geliyoruz oralara. Neyse efem iyi bayramlar dileyerekten önümüzdeki programımızı yazayım dedim. Biraz karıştı da ortalık 😀

25 Ekim Çarşamba :arrow: Yolcu Rock Bar 21:00-00:00

27 Ekim Cuma :arrow: Nedjima Rock Bar 21:00-00:00

29 Ekim Pazar :arrow: Tunalı Gölge Sezon Açılışı

1 Kasım Çarşamba :arrow: Yolcu Rock Bar 21:00-00:00

2 Kasım Perşembe :arrow: İnsula Rock Bar 21:00-00:00

3 Kasım Cuma :arrow: Nedjima Rock Bar 21:00-00:00

7 Kasım Salı :arrow: Eskişehir Hayal Kahvesi

Şimdilik görünen programlarımız bunlar. Ama yeter mi? Hayır. Belki birkaç gün daha eklenebilir. Değişiklikleri burdan bildireceğiz. Kendinize iyi bakın ve müzikle kalın 8)

rhcp gecesi iptal mi olduu

bayramınız kutlu olsun ellerinizden öpüyorum :roll: hehe nese bayramımızı kutlamadı demeyin sıramı savdım yarın da stüdyoya para almaya gelicem haberiniz olsun 😆

bayramınız kutlu olsun ellerinizden öpüyorum :roll: hehe nese bayramımızı kutlamadı demeyin sıramı savdım yarın da stüdyoya para almaya gelicem haberiniz olsun 😆
jonglör

melancholy_mechanics demiş ki:
rhcp gecesi iptal mi olduu

Eskişehirdeki RHCP gecesinin tarihi henüz belli değil. 7 Kasımda normal programımız olacak. muhtemelen 23 Kasım dolaylarında birgün RHCP gecesi olacak. tarih kesinleşince buradan duyururuz.

Bu arada programa bir ekleme daha yaptık. Yarın akşam yani 24 Ekim Salı saat 23:00 dolaylarında Garage Rock Bar'da sahne alacağız. Sıkı bir hafta olacak bizim için. Görüşmek üzere...

Müzikle kalınız efem...

Buyrun efem unutulmasın...

angel3smallforum1al7.jpg

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda güzel eğlence olacak.Bu arada ben daha yeni gördüm U.P.O nunda bu organizasyonda olduğunu daha bi sevindim.Uzun zamandır beraber sahne yapmamıştık.

Bizde sevindik de bu aksam nedjimada sorun cıkmaz umarım 2 haftadır gelecez bi seyler cıkıo hep (seyfinin girmesinden sonra arttı bu olaylar 😀 neyse haydi aksama görüsmek üzere..

ŞOK ŞOK ŞOK FLAŞ FLAŞ FLAŞ...

Şu dakika itibariyle edindiğimiz bilgiye göre, Kızılayda adı "MY WAY" olan türkü bar artık rock bar olarak hizmet verecekmiş. Çarşamba günü açılışı yapılacak ve çıkacak gruplar arasında biz de varız. Başka kimler çıkıyor bilmiyorum şu an için. Biz mekanı ve sahnesini çok beğendik. Umarız ki Kızılay çevresinde o eski cıvıl cıvıl günleri yaşayabileceğimiz yeni bir soluk olacak. Kısaca açılışa gelin arkadaşlar güzel biryer 😀

Pazar-Tunalı Gölge Açılış Partisi
Çarşamba-Melek Açılış Partisi - 21:00 dan sonra Yolcu Rock Bar
Perşembe- İnsula Rock Bar
Cuma-Nedjima Rock Bar

Bu haftanın şu an için kesinleşen programları. Bu arada dün pek bi eğlendik Nedjimada. Kaçıranlar üzülmesin programların birine gelsin işte 😀 Müzikle kalınız efem...

Seyfi...

Geri