Amfi önerisi

Merhabalar, yaklasık 1 senedir gitar caliyorum ancak su ana kadar amfi alamadım. Simdi amfi almak istiyorum ve bütçem maksimum 8500. Bu civarlarda önerebileceğiniz iyi performanslı amfi var mı? Simdiden tesekkurler.

Tarz ve mevcut ekipman konusuna bilgi vermemişsiniz ama biraz daha çıkıp (şans ve pazarlıkla) ikinci elde temiz bir Katana 50 MK2 edinmeyi deneyebilirsiniz.

Tarz ve mevcut ekipman konusuna bilgi vermemişsiniz ama biraz daha çıkıp (şans ve pazarlıkla) ikinci elde temiz bir Katana 50 MK2 edinmeyi deneyebilirsiniz.
Yanıt için tesekkur ederim oncelikle. Tarz olarak begendıgım her seyi calıyorum genelde pantera, death, black sabbath, radiohead, rhcp, queen, megadeth gibi gruplardan parçalar çalıyorum en çok örnek vermek gerekirse. Yani kısaca hem metal hem de clean tonları dengeli ve iyi olan bir amfi arıyorum. Ekipman olarak abimden kalma ucuz bir single coil squier stratım var 🙂

Geri