Aylin Aslım

pentagramurat demiş ki:
aylin hakkindaki olumsuz düsünceler elbette olacak ama bence çok olumlu çalismalari var.rockçi olma sifati tabii ki kisiden kisiye degisir.kral tv ye göre zeynep casalini de rock yapmakta...yani kafanizdaki rock olgusu nedir?
yanlış yorumlamadığın için teşekkürler öncelikle
ya şöyle anlatayım
benim rock dinlerken hissettiklerimi aylinin hiçbi şarkısında hissetmedim
yaa tamam çok gürültülü olması gerekmiyo ama rockda duygular sert bi biçimde ifade edilmeli
insan üstünden 'kaya' geçmiş gibi hissetmeli
yaa sevene saygı duyarım
aylinede öyle
sevdiğim şarkıları olmadımı oldu
ama kafamdaki rock olgusuna uymuyo tespitin doğru..

ilk albümünü daha çok seviyordum , şimdiki albüm, tarz değişikliği ise bilemiyorum. birşeyler yerine tam oturmamış gibi.

ilk albümü tek kelimeyle süperdi...bu ise biraz değişik ama dinlediğim parçaları var tabi ki...
Başarılarının devamını dilerim 🙂

BlOOdY_MarY demiş ki:
pentagramurat demiş ki:
aylin hakkindaki olumsuz düsünceler elbette olacak ama bence çok olumlu çalismalari var.rockçi olma sifati tabii ki kisiden kisiye degisir.kral tv ye göre zeynep casalini de rock yapmakta...yani kafanizdaki rock olgusu nedir?
yanlış yorumlamadığın için teşekkürler öncelikle
ya şöyle anlatayım
yaa tamam çok gürültülü olması gerekmiyo ama rockda duygular sert bi biçimde ifade edilmeli
insan üstünden 'kaya' geçmiş gibi hissetmeli
yaa sevene saygı duyarım
aylinede öyle
sevdiğim şarkıları olmadımı oldu
ama kafamdaki rock olgusuna uymuyo tespitin doğru..

bu senın görüşün bizde senın görüşüne saygı duyarız.

slacker demiş ki:
27 mayis 2006 cumartesi gecesi, Antalya kaleiçi "The Bar" isimli mekanda çalacağız..!

Ya arkadaşlar reklam yapmasanız sadece. Yani yanlış anlamayın benı her grubun her üyesi böyle yapıyor biz sizinle birebir muhattap olup sohbet yapmak bı şekılde bir şeyler konuşmak için buralara yazma gereksinimş duyuyoruz. Bunları demek benım uzerıme duşmez ama tutamadım daha fazla kendımı napıyım...

pek tabii ki soracağınız her soruya cevap veririz lakin öyle bir olaya girildiği takdirde konular biraz konu dışına çıkmaya başlar ve sonuç olarak yönetimden uyarı yiyebiliriz ama dediğim gibi benim için bi sorun yok, seve seve 🙂

tamam soralım bı soru o zaman hemen aylim aslım bı donem techno [aslında elektronık] soundlu album yapma girişimde bulunmuştu slacker ona en yakın ınsanlardan bırısı olarak sana soruyum neden bu alanda album cıkarıp sonra tekrar rock formatına donuş yaptı pıyasa ya mı uydu gıbısıne bıraz agır bır soru.

oo sız antalyada herşeyı kacırıyorsunuz bı antalyaya ınelım dedık gecen hadı ınmışken turkrock tan arklarla buluşalım dedık ses seda cıkmayınca boşverdık galıba sız buluşmalara yapancısınız daha 😀

immo demiş ki:
oo sız antalyada herşeyı kacırıyorsunuz bı antalyaya ınelım dedık gecen hadı ınmışken turkrock tan arklarla buluşalım dedık ses seda cıkmayınca boşverdık galıba sız buluşmalara yapancısınız daha 😀

antalya ölüdür..herkes kılabır 😀 bunu anlamış olmanız bi bakıma iyi..benim haberim olsa konsere gelirdim kesin.. 😢

immo demiş ki:
tamam soralım bı soru o zaman hemen aylim aslım bı donem techno [aslında elektronık] soundlu album yapma girişimde bulunmuştu slacker ona en yakın ınsanlardan bırısı olarak sana soruyum neden bu alanda album cıkarıp sonra tekrar rock formatına donuş yaptı pıyasa ya mı uydu gıbısıne bıraz agır bır soru.

Gelgit albümü çıkmadan önce sahnede rock çalıp söyleyen biriydi aylin aslım.. zeytin ve supersonic gibi grupları vardı, kemancı'da çaldılar uzun süre vs.. fakat ilk albümünde elektronik altyapılarla şarkılar yaptı ki hala da bazı çalışmaları vardır aylin'in o yönde ama o albümdeki şarkılar sahneyle uyum sağlayamıyorlardı doğal olarak ve süt'lü grubu gelgit şarkılarını oldukça rock bir soundla çalmaya başladı 2-3 yıl bu şekilde çaldılar sahnede sonrasında zaten gülyabani albümü çıktı beklendiği gibi akustik altyapılarla..

sahnede rock çalmak yani aktif durumda olmak hem izleyici hem de grup tarafından daha verimli performansların yaşanmasını sağlar 🙂

tamam saglarda cokta guzel saglarda yanı aylim aslım hala elektronık muzıkten hoşlanıyor dıyorsun yada yaa bu frekanstakının aynısı cevap oldu aylim sıze tembıhledımı 😀 bole bole dıyın dıye yanı aylim sahne performansı için rock soundunda calıyor dıyorsun o zaman sen yahut benmı yanlış anladım bılmıyorum

ne söyleyebilirim ki; sorduğun sorunun cevabını gayet açık verdim. başlığı ikili konuşmalara çevirmezsek de iyi olur..
sahnede ilk albüm şarkılarının rock versiyonları çalınıyor kısaca, doğru anlamışsın.

sagol ama ıkılı konuşma mevzusuna katıldığım pek soylenemez cunkı merak ettıklerımı sor dedın bende soruyorum daha cok var neyse onları sonraya saklayım sıkmayım sızı zamanla sorarım...

Geri