AYNI MODEL GİTARLARIN ARASINDAKİ FİYAT FARKI

İkiside aynı model fakat n11 deki 9900 tl iken zuhal müzikte 11600 tl.
Aynı fiyat olsa zuhal müzikten alırım fakat arada 1700 tl gibi bir fark var ve pek güvenemedim. Alacağım ilk gitar olucak fikirlerinizi bekliyorum.

n11'de satılıyor diye düşünme. Satıcıya bak...Rota Müzik yazıyor. Kendi siteleri de vardır muhakkak. Magazayı araştır, kendileriyle iletişime geç. İçine sinerse oradan al.

n11 gibi marketplace'lerde satan her zaman distribütör olmayabilir.
Çoğu zaman ilan var ama sepete atar ödersin sonra stok yok der iptal edip para alacan diye uğraşırsın.
Ya da ürün teşhir malıdır, iade gelmiştir, kusurludur vs vs .. ilana gelen birine çakacaktır, maliyetine veriyordur.
Rota kimdir nedir bilmem de saydığım riskler her daim ve her marka için geçerli.
n11'den gitar alınmaz, ucuzsa da alınmaz. Müzik mağazaları ya da distribütör firmadan alın.

n11 gibi marketplace'lerde satan her zaman distribütör olmayabilir.
Çoğu zaman ilan var ama sepete atar ödersin sonra stok yok der iptal edip para alacan diye uğraşırsın.
Ya da ürün teşhir malıdır, iade gelmiştir, kusurludur vs vs .. ilana gelen birine çakacaktır, maliyetine veriyordur.
Rota kimdir nedir bilmem de saydığım riskler her daim ve her marka için geçerli.
n11'den gitar alınmaz, ucuzsa da alınmaz. Müzik mağazaları ya da distribütör firmadan alın.
abi hayatımda ilk defa sana katılmıyorum.. geçen sene fender player aldım o zaman zuhalde 35 bindi saga müzikte 25 bindi saga müzikten aldım şuan stokta yok zuhalden sipariş vericem dedi 2 gün sonra geldi yani dolaylı yoldan gitar zuhalden geldi ve 10 bin tl az para vermiştim şaka gibi

katılma zaten... ben %100 öyle oluyor demedim... ben bu şekilde risk almam, sağlam yerden alırım dedim, bu da kişisel tercih

35-25 ise bence anlaşılmaz bir durum... Zuhal 35'e satabilecekse, Saga da 25'e satarak para kazanabiliyorsa bu durumda Zuhal Saga'ya atıyorum 20'den mi verdi? 35 varken neden 20'ye versin, sonuçta Zuhal'in mağaza ağı ve bilinirliği ile Saga'ya Maga'ya ihtiyacı yok. Bir firma ancak kurtulmak istediği bir şey o fiyata verir yok pahasına. Hani sen aldıysan mutluysan eyvallah da ben bu ekonomik modeli anlamıyorum ...

katılma zaten... ben %100 öyle oluyor demedim... ben bu şekilde risk almam, sağlam yerden alırım dedim, bu da kişisel tercih

35-25 ise bence anlaşılmaz bir durum... Zuhal 35'e satabilecekse, Saga da 25'e satarak para kazanabiliyorsa bu durumda Zuhal Saga'ya atıyorum 20'den mi verdi? 35 varken neden 20'ye versin, sonuçta Zuhal'in mağaza ağı ve bilinirliği ile Saga'ya Maga'ya ihtiyacı yok. Bir firma ancak kurtulmak istediği bir şey o fiyata verir yok pahasına. Hani sen aldıysan mutluysan eyvallah da ben bu ekonomik modeli anlamıyorum ...
Ben o zamanı hatırlıyorum. Zuhal player serisini indirimle 25K'ya satıyordu, sonra indirimi sona erdirdi, ancak diğer firmalar kendi sitelerinde bir süre daha o fiyatta tuttu gitarları.

Geri