Barış Akarsu

abicim ilk ıslak ıslak parçası gerçekten çok iyiydi.ama şimdi bakıyomda dizi felan.anlamadım yani.ses çok iyi gırtlaktan felan.ama meslegi anlamadım.oyuncu mu yoksa müzisyen mi..........

28 ekim 2006//saat:20:00

YER:KARTAL-HASAN ALİ YÜCEL SALONU

CUMHURİYET GENÇLİÐİ BARIŞLA

KONSERİ

Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Kordonboyu Mah. Hürriyet Cad. No:54 Kartal
Tel: 0216 353 37 78

BİLETLERLE İLGİLİ BİLGİ İÇİN:

USDER: 0216 338 84 20

uyuşturucu konusunda gençleri bilinçlendirmek amacıyla usder tarafından düzenlenen bir etkinlik....

arkadaşlar 28 EKİM CUMARTESİ günü saat 20:00 deki usder tarafından gençleri uyuşturucu konusunda bilgilendirmek amacıyla düzenlenen konser barış akarsu'nun resmi internet sayfasında yazan son bilgilere göre ÜCRETRSİZ'dir ...

sonuç olarak konser :

uyuşturucu konusunda gençleri bilinçlendirmek amacıyla usder tarafından düzenlenmiştir

28 ekim 2006//saat:20:00

YER:KARTAL-HASAN ALİ YÜCEL SALONU

CUMHURİYET GENÇLİÐİ BARIŞLA
KONSERİ

ADRES:
Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi
Kordonboyu Mah. Hürriyet Cad. No:54 Kartal
Tel: 0216 353 37 78

BİLETLERLE İLGİLİ BİLGİ İÇİN:

USDER: 0216 338 84 20

biletler ÜCRETSİZDİR...

BARIŞ AKARSU 3 KASIMDA ANKARADA!

Islak Islak isimli albümüyle müzik dünyasına iyi bir giriş yapan BARIŞ AKARSU, yeni albümü DÜŞMEDEN BULUTLARDA KOŞMAM GEREK ile yeniden Ankaralı müzikseverlerin karşısında...

3 Kasım Cuma akşamı, muhteşem bir rock konserinde buluşalım!

Yer: ANKAMALL SANATOLIA SAHNESI

Tarih: 3 KASIM 2006 Cuma, 20:30

biletler biletixte!

http://www.biletix.com.tr/live/wtsevent.php?Eventcd=GBAR1
dost kitapevi,ANKAMALL SANATOLİA gişesindende temin edilebilir.

(0312)230 25 89

gişe: (0312) 541 16 61

bilgi için:

(0212) 245 50 72

ve Barış Akarsu resmi WEB sitesi

www.baris-akarsu.com

selam arkadaşlar evet esas konser maratonumuz yeni başlıyor dostlar sağolsun buradan gerekli duyuruları yapıyorlar. ankara izmir bursa ve sonrasında pek çok ilde sizlerle buluşmak üzere yollara çıkıyoruz konserlere hepinizi bekliyorum. Gelin beraber eğlenelim ve şarkılarımızı beraber söyliyelim. 8)

rock la rock ça kalın :twisted:

barisakarsu demiş ki:
selam arkadaşlar evet esas konser maratonumuz yeni başlıyor dostlar sağolsun buradan gerekli duyuruları yapıyorlar. ankara izmir bursa ve sonrasında pek çok ilde sizlerle buluşmak üzere yollara çıkıyoruz konserlere hepinizi bekliyorum. Gelin beraber eğlenelim ve şarkılarımızı beraber söyliyelim. 8)

inşşş gelırız sızıde sevıyorum acıkcası sarkılarınız vs vs süpersınız..
hayırlı maratonlar 😛

barisakarsu demiş ki:

Biz de konser maratonunun başlamasını bekliyorduk.. inşallah tüm illerde ardı ardına konserler olur.. ankara konserinde (yani yarın) buluşmak dileğiyle. Başarılar 😆

İSTANBUL-İMZA GÜNÜ

BARIŞ AKARSU-İMZA GÜNÜ

FİMA FİNAL MARKETİNG-KADIKÖY-İSTANBUL

11.KASIM.2006 CUMARTESİ

SAAT:15.00-17.00 ARASI

Kadıköy Final Marketing
Adres: Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok. No:9
Telefon: 0216 541 93 63
Faks: 0216 541 93 65

konser maratonunda başarılar, İstanbul'daki imza günü güzel, ama istanbul'da da konser istiyoruz daha önceki albümde olduğu gibi her hafta seni dinlemeyi özledik

Geri