Barış Akarsu

klip çok ii olmuş ayrıca şarkı da ii bi de bu albüm ilkinden daha ii olmuş bence en azından sözler sanki daha dikkatli yazılmış.yani barış akarsu albümü koyduğu şarkıların sözleri kendisine yakışır mı yakışmaz mı bunu göz önünde bulundurmuş.hoş olmuş

99ahmet99 demiş ki:
Adam geçen yıl Barışarock'ta cola içen bush olsun diye bağırıyordu, bu yıl cola sponsorluğunda bir aşk dizisinde oynuyor... Nerede rocker duruşu ve kişiliği...
Albümünü dinlemedim ve almayı da düşünmüyorum... O yüzden yeni albümü ile ilgili bir yorum yapamam...
Tutarlılık çok önemli, eğer yoksa niye paramı böyle bir şekile verimki... Gerçekten güzel rock yapan duruşları ve renkleri belli olan, grup ve şarkıcılar varken....

anlamadığınız nokta şu ki; kimse albümünü alın, dinleyin, beğenin ya da sevin demiyor, diyemez.. abesle iştigal bir soru bu..

bu soru kadar yapılan bu eleştiri de abesle iştigaldir.. ki malum içecek her kanala reklam veren konumunda.. bu barışla ilgili değil, yapım şirketiyle bile ilgili değil.. tamamen kanalla ilgili bir konudur.. olayları karıştırmayalım.. kaldı ki sponsor değil zaten.. bu hafta x'in sunduğu bilmem ne derler, bir daha ki hafta başka bir ürün olur.. sakın ha dizi olayını savunduğumu sanmayın, bu konuda söyleyeceğimi söyledim ben.. hani olur da söylenenleri karıştıranlar olur diye belirteyim de..

BARIŞ SÖYLEMİNİ DEÐİŞTİRMİŞ DEÐİLDİR.. ZATEN BURADAKİ "BİRÇOK"
İNSANIN KİŞİLİKSİZ BİRİNİ DESTEKLEYECEÐİNİ SANMIYORUM BEN..

bu arada albümü bu sabah aldım ben ve hakan yeşilyurt'un vokal yapmış olduğunu gördüm.. çok sevindim.. çok sevdiğim, beğendiğim bir yorumcudur..

bende barış akarsunun kasetini aldım... ve dinledim çok güzel bir albüm olmuş atrı klip süper harika vurdum en die kadar şarkısını dinlediyim her seferde alıp beni derinlere götürüyor barış harika bir rock adamı beliki bu albumde kendinden baya bir söz etirecek ve fırtınalar koparacak.... BARIŞ çekemeyenlere de bence kapak olacak artı barışın yeter be besteside çok anlamlı dinledikçe doyamıyorum barışcım tarzın ve duruşunla gönulri fethetin yolun her daim açık olsun...süper süper süper

barış severler sizler kimseye bir şeyleri anlatacak ve kanıtlamak diye bir mecburiyetiniz yok her şey zaten ortada ancak barışı çekemeyenler bu tür polemiye girerler bırakın konuşsunlar BARIŞ AKARSU her şeyiyle bir rock idölü olacak bence beklesinler ve görsünler derim ...

HER DAİM BARIŞ

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

calisto!canım arkadaşım..senin her bir kelimene katılıyorum...çok önemli yerlere değinmişsin..ben burda saygı çerçevesinde iyi ya da kötü eleştiren arkadaşlara öncelikle teşekkür ediyorum..barış ı sevenler dinlemek isteyenler nerde ve nasıl olursa olsun amaçlarına ulaşırlar..yeterki yapmak istesinler..sevmeyen,dinlemek istemeyen arkadaşlara gelince zorla değil,paşa gönül meselesi bu..albümü almayın,dinlemeyin,görünce kanal değiştirin vs..ama lütfen o nu sevenler için kırıcı olmayın..
eli yüzü düzgün olmak mıdır suç?o zaman tarkan a da bi çift lafımız olur dimi?ama olmaz o nun da hayranları var konserlerde kendini parçalayan..
peki yarışmada birinci olmak mı suç?o zaman da olmaz "calisto" arkadaşımın mesajını bi okuyun derim ben..ortaya ne çok acımasızca eleştirilecek kişi çıktı değil mi?ama hepsini severek dinliyoruz çoğumuz...
yok edilmesi gereken o kadar vasat sözde şarkıcı sanatçı dolu ki ortam..saymakla bitmez zaten..bence onlardan başlayalım biz..belki bu mesajlarımız işe yararda,trajlarını düşürür yok ederiz onları..Barış a sıra gelene kadar o dağ gibi olur zaten... 😀

her seferinde aynı şeyler aynı tartışmalar var ne zaman son bulacak bilmiyorum.. Neymis, Barış Akarsu yarışmadan çıkmışmış, yarışmadan cıkabilir bu demek değildir ki hayatını yarışmayla surdurecek. Manga da yarışma grubu ama hiç konusulmuyor, konusulmasından yana da değilim yanlıs anlasılmasın herkesin müzik hayatına bir girişi vardır ama sonra kendi ayakları üstünde durmaya calısırlar. Kim ne derse desin bugun Barış Akarsu bunu yapıyor. Sevenlerinden çok sevmeyeni olduğu aşikar ama Barış size benim albümümü alın dinleyin gibi politikalar mı yaptı? Barış Akarsu cok kısa sürede cıkardıgı Islak Islak albümü ile belirli bir kitle olusturdu kendine ve simdi de Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek adlı çok sağlam bir albümle dinleyenleriyle buluştu. Ben albümü aldım dinledim son derece muntazam mükemmel bir albüm. Ama bazıları için 5 para etmez oldugu kesin. Bu forum Barış Akarsu forumudur buraya gelipte yok yarışmaydı yok barıs fasafiso onun gibi cok adam gorduk diyecekseniz hiç gelip yazmayın. Barış Akarsu tüm sevenleriyle birlikte emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Dinleyen dinler dinlemeyen dinlemez ve kendi dünyasında yasayıp gider o hiç sorun değil. Süper bir albüm süper bir klip ve süper bir rocker. yolun acık olsun BARIŞ AKARSU...

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

99ahmet99 demiş ki:
Adam geçen yıl Barışarock'ta cola içen bush olsun diye bağırıyordu, bu yıl cola sponsorluğunda bir aşk dizisinde oynuyor... Nerede rocker duruşu ve kişiliği...
Albümünü dinlemedim ve almayı da düşünmüyorum... O yüzden yeni albümü ile ilgili bir yorum yapamam...
Tutarlılık çok önemli, eğer yoksa niye paramı böyle bir şekile verimki... Gerçekten güzel rock yapan duruşları ve renkleri belli olan, grup ve şarkıcılar varken....

Ya ne ilginç bir kişiliksin sen eminin hayatta ağzına cocacola koymuyosundur 😆 ya cocacola nın sponsor olması die bişeymi var yada biri dizide oynayan kişinin sponsor belirlediği nerede görülmüş bu tamamen kanal ın kendi insiyatifinde olan birşey ama tabii senin düşünce tarzına göre mutlaka karalamalıyım yermeliyim duvardan duvara vurmalıyım ama bunun için ne yapmalıyım hangi açığını bulmalıyım mantalitesi var ama buldukların malesef tutarlılığı ve gerçek payı olmayan şeyler BARIŞ AKARSU nun duruşu yaşayışı hayata bakış tarzı her anlamda ve her şekliyle tam bir rocker felsefesidir. Sen ve senin gibiler ister kabul etsin ister etmesin ister albümü alıp dinlesin ister dinlemesin ama bu 2x2 nin 4 etmesi kadar gerçek sadece atgözlükleriyle bakmamak gerek

Barış Akarsu bu albümüyle müzikalite olarak ilk albünü geçmiştir ve bu grafik bence onun açısından hep böyle artarak devam edecektir. Ben albümü çok beğendim ve verilen emeği ve çabayıda bilince benim için değeri bir kat daha artmakta . Yolun açık olsun Barış

nesss demiş ki:
BEN

Hep bir şeyler içimde
Kaybolduk sessizce
Tükendi umutlar
Yaşanmadan gizlice

Bir zehir sardı bedeni
Öldürmeyen süründüren
Razıyım artık yeter
Ne olur kurtar beni

Kayboldum tenimden
Ne gelirki elimden
Fırlattım tüm yalanları
Çırılçıplak kaldım birden.

Söz-müzik:BARIŞ AKARSU

Albümde özellikle bu parça çok güzel olmuş. Özellikle akustik versiyonunuda dinlemenizi tavsiye ederim.

Evet aynen öyle 🙂
Dün D&R ye uğradım albüm geldiği gibi gitmiş,artık bu hafta sonu İstanbul'da albüme ulaşırım 🙂

99ahmet99 demiş ki:

Kola sponsorluğunda olduğunu yeni öğrendim...
Çok garip bir durum açıkçası yaw...
Ben albümünü almayı düşünüyordum ama şimdi
cidden şekilcilik olduğunu gördüm yaptığının.
Siyah giymekle nasıl rockçı olunmazsa, ses olduğunda da rockçı olunmuyor..
Boşuna çabalamamak lazım bir yerden sonra sanırım...

ptrunk demiş ki:
99ahmet99 demiş ki:

Boşuna çabalamamak lazım bir yerden sonra sanırım...

al bendende o kdar.bi kaç şarkısını dinledim süperdi albüm.hatta albümü methetme mahiyetinde girdim topiğe ama bu alıntıyı görünce şaşırdım baya.yakıştıramadım yani.

Akademide 1.olacağını tahmin ettiiğim,yakıştırdığım,sonrada olan ama müzikal olarak adamda bir şey yok artık ne olduysa 2.albümünüde yaptı bildiğim kadarıyla ama camiada saygı görmüyor,elle tutulan bir başarı yok.
Dizisini bir iki seyrettim başarıı buldum ama.
Umarım iyi bir albüm yapar.

siz bazı şeyleri anlamakta çok zorluk çekiyorsunuz anlaşılan o... BARIŞ AKARSU'nun cocacola ile bir alakası yok onu star televizyonuna soracaksınız. adam Manga gibi Rock'n Coke'a cıkmıyor...

rock müzikte ölçütünüz cocacola ise rock'ncoke a katılan grupları ve sanatçıları yok sayıyorsunuz ha... ilginçççç. cidden çok şekilci bir yaklaşım tarzı. albümü beğendiğini,övgü yazmak için topice girdiğini,bu yazılanları görünce vazgeçtiğini söyleyen arkadaşım,size sorum şudur. maksat üzüm yemek mi?yoksa bağcıyı dövmek mi?albüm satışa çıktığının 2.gününde en çok satan türkçe-rock albüm oldu. neyse ki büyük çoğunluk şekilci değil,yapılan müziğin kalitesine bakıyor.rock müzik adına sevindirici bir gelişme.beğenmiyen tabiki dinlemez.ama lütfen emeğe saygı,lütfenn

ptrunk demiş ki:

baRock demiş ki:
al bendende o kdar.bi kaç şarkısını dinledim süperdi albüm.hatta albümü methetme mahiyetinde girdim topiğe ama bu alıntıyı görünce şaşırdım baya.yakıştıramadım yani.

arkadaşlar bu konuda fazla bişey demiyeceğim ama malesef çok yanılıyorsunuz ne dizi coca cola sponsorlugundadır nede Barış ın colayla bir bağlantısı vardır. Barış geçen sene coca cola işçileriyle beraber onların yanında yer almış ve dertlerine ortak olmuştur. Hayatındada içmediği bir içecek varsa oda coladır. Buradaki herkes belki bir şekilde hatta mutlaka hayatlarında cola içmiş olabilir ama Barış BARIŞAROCK tan önce ya da sonra bile cola içmemiş biridir. Tamamen kanal ile ilgili bir durum yüzünden yersiz yere Barış'ı eleştirmeye lütfen devam etmeyiniz onu müziği ile albümü ile en önemlisi "YAPTIKLARI" ile eleştiriniz YAPMADIKLARI ve YAPMAYACAKLARI ile değil.

albumu hayırlı olsun. ama ben almayı düşünmüyorum. yapmış olduğu muzik bana birşey ifade etmiyor. yinede muzisyen olduğğundan saygı duyarım.
yolu açık olsun.

nuwanda demiş ki:
Diziyi anladık oyuncluk yapmak istiyorda Yemek programında ne işin var be Barış, yazık oluyor abi dikkat edin harbiden yazık oluyor.

yazık olan nokta nedir müzisyenliğinemi yazık oluyor rock çı duruşu mu bozuluyor yemek programına çıkınca nedir bunu biraz açarmısın mümkünse !!!

Lemon-n-Melon avatarı tabikide kullanabilirsin isteyen herkes kullanabilir, her nekadar onları hiçbir güç durduramıyacak gibi görünsede şu anki sessizliğinde fazla süreceğini zannetmiyorum....

Çok baba bir albüm olmuş....Şarkıların hepsi mükemmel....Klip çok güzel....dizide çok eğlenceli....yolun açık olsun.....

ikinci klip VAZGEÇME' ye gelsin bence

üçüncü de BEN......

sevilay_06 demiş ki:
rock müzikte ölçütünüz cocacola ise rock'ncoke a katılan grupları ve sanatçıları yok sayıyorsunuz ha... ilginçççç. cidden çok şekilci bir yaklaşım tarzı. albümü beğendiğini,övgü yazmak için topice girdiğini,bu yazılanları görünce vazgeçtiğini söyleyen arkadaşım,size sorum şudur. maksat üzüm yemek mi?yoksa bağcıyı dövmek mi?albüm satışa çıktığının 2.gününde en çok satan türkçe-rock albüm oldu. neyse ki büyük çoğunluk şekilci değil,yapılan müziğin kalitesine bakıyor.rock müzik adına sevindirici bir gelişme.beğenmiyen tabiki dinlemez.ama lütfen emeğe saygı,lütfenn
arkadaşıma aynen katılıyorum..bi türlü anlayamadım ben bu olayı..nedir sorun bu kadar?başka kimleri nerlerde yaylım ateşine tutuyorsunuz çok merak ediyorum..benimde beğenmediğim çok isim var ama ben hiç bir zaman bu kadar sert bir dille eleştrmyi,rencide etmeyi düşünmedim.ne o kişiye ne de sevenlerine bunu yapmaya hakkım yok zaten.beğenmediysem eğer,herşeyin bir usulü vardır..beğenmeyen arkadaşlar ne kadar gzl söylemiş.."bana hitap etmiyor ama yolu açık olsun" demiş..bu kadar yanii..bu yeterli değil mi?

Geri