Barış Akarsu

Neden illa kuyruk acım olsun ki benim...? Ben sizin yazdıklarınıza daynarak bunları söylüyorum...
Zaten belli Barış'ı bir evde tuttuğunuz... Kitlesi rock adına artmıyor... Sitesinde de bu belli.. Her yeni gelen dizi hakkında yorum yapmış müzikten bahseden yok... Sizde biliyorsunuz... Neyse bu sefer pilav yemeyin acıdım sizlere 🙂🙂🙂
Sizin alışkanlığınız bu sanırım Barış'ı sevmeyenlerin mesajlarını sayıyorsunuz...Komiksinizzz 😀😀😀

Aaaa bak darıldım şimdi siteyi iyi takip etmiyosun sadece dizi ile ilgili forumlara bakma azcık müzikle ilgili forumları da oku.. 😛
Birazcık müzikle ilgilen yani.. 😉

Yok mu müziğiyle ilgili eleştiri yapacak olan hehe.. 🙂

Yalanca dolancı parmakım yazmazsa çatlayacak.yorum yazmayacaksan niye topiki bozuyorsun sevgili üye dermiki acaba?.

şöleki sevgili yöneticim;Bizler sıradan halkız ,sıradan olmayan kişiler yorum yapar bizlerde beğenirsek okuruz,dinleriz izleriz işte böle sevgili yöneticim,

Sayın AKARSU ne demiş;yeter be her gün aynı.yangın her yeri sarmış kimin umurunda.

öncelikle benim yalanccı dolancı parmakıma cızzzzz.

ZAFER BAYRAMINIZ kutlu olsun.... 😛

Arkadaşlar buraya kışkırtma amaçlı yazılan , alaycı,saldırgan ve sığ mesajlara cevap yazmayın .LÜTFEN :!: Bu mesajların amacı bellidir. Bunlara yanıt vererek zaman harcamıyalım. Albümle ve müzikle ilgili yorumlarınızı alalım. BUYRUN :!:

ptrunk demiş ki:
Neden illa kuyruk acım olsun ki benim...? Ben sizin yazdıklarınıza daynarak bunları söylüyorum...
Zaten belli Barış'ı bir evde tuttuğunuz... Kitlesi rock adına artmıyor... Sitesinde de bu belli.. Her yeni gelen dizi hakkında yorum yapmış müzikten bahseden yok... Sizde biliyorsunuz... Neyse bu sefer pilav yemeyin acıdım sizlere 🙂🙂🙂
Sizin alışkanlığınız bu sanırım Barış'ı sevmeyenlerin mesajlarını sayıyorsunuz...Komiksinizzz 😀😀😀

Bu kadar tepki gösterdiğin bir adamın sitesini takip etmen de bir olay kii bahsettiğin siteye üye olmayanların giremediğini düşünürsek zaman harcayıp üyede olmussun demekki ve forumları okumussun...
Bu durumda direk komik duruma düşen kişi kim tartışılır...

ozgurv demiş ki:
Bu kadar tepki gösterdiğin bir adamın sitesini takip etmen de bir olay kii bahsettiğin siteye üye olmayanların giremediğini düşünürsek zaman harcayıp üyede olmussun demekki ve forumları okumussun...
Bu durumda direk komik duruma düşen kişi kim tartışılır...

özgürv kesinlikle doğru bir tespit evet lütfen lagalugayı bırakalım ve albümü tartışalım Barış Akarsu bu albümde kesinlikle müzikal olarak ilk albümünden çok daha iyi bir çalışma yapmış ve onu aşmış, albüm kesinlikle rock albümü olmuş bir parça hariç onunda lokomotif bir parça olduğunu düşünebiliriz ( Yaz demedim). bir kere klavye kullanılmamış ve süper bir düşünce çift gitar davul atakları herşeyiyle dinledikçe daha da fazla hoşlandığım tam saklanacak bir albüm olmuş, Barış tanıdığım kadarıyla mükemmelliyetçi yapıya sahip bir müzisyen yaptığı beste çalışmaları içinde eleye eleye 2 bestesini bu albümüne aldı ama ben 3. albümde tamamı veya tamama yakını Barış Akarsu bestesi olan bir albüm bekliyorum açıkçası Yeter Be olsun Ben olsun ikiside muhteşem parçalar Barışla beraber çalışan gitaris Umut Yıldız ın parçalarıda gerçekten çok güzel yani albüm tam anlamıyla bir müzik ziyafeti olmuş her parça güzel albümde sadece bir iki şarkılık albüm olsun torba dolsun niyetine yapılan bir albüm değil uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan bir albüm.

imza:
Komünden bir dost :twisted: :twisted: :twisted:

_merviii_ demiş ki,

Benim imzam kral imzadır! 🙂

hayır en kral imza benim bi kere,wwww bomba bomba . com Sayın ismail YK. dan arakladım. offf pööööffff çok yoruldum ya ... 😉

Sanırım imzama ''Orjinaldir.Çalmayınız.Araklamayınız.Taklitlerinden sakınınız.''diye ekleme de yapmam gerekecek.. 😛 🙂

Buarada İsmail Yk'nın fanlarını da burda görmek baya eğlendirdi beni.. 😛

aayeterama demiş ki:
hayır en kral imza benim bi kere,wwww bomba bomba . com Sayın ismail YK. dan arakladım. offf pööööffff çok yoruldum ya ... 😉

nickine itafen aaa bence de yeter ama ne buu ne yazacaksan dogru dürüst yazsanda parmakların tırnakların uff olmasa artık valla billa aaa yeter amaa :twisted: dalga gectigini sanırım dusunuyosun ama harbiden bir gıdımcık bile guldurmüyosun

Arkadaşlar bırakın seviyenizi düşürmeyin çolukçocukla muhatap olmayın heleki daha dört mesajı olan bunların 4 üde Barış akarsu'ya sataşmak amaçlı yazılmış olan ilkokul düzeyindeki kişileri hiç muhatap almayın...

Eğer belli arkadaşlar burdaki yazılanları dikkatli okursa hiçbirimiz burda körü körüne Barış'ı savunmuyoruz ilah moduna sokmuyoruz tabiki eksikleri var yanlışları var bu adam daha her seyin basında ama arkasında kendını sevenlerın destegıyle cok guzel ısler basarmaya calısıyor başaracak hatta başarmaya başladı diyoruz...
Adam en azından çabalıyor siz ne yapıyorsunuz demek lazım amaa susuyorum işteee....

adamın oyunculuğunu eleştirecekseniz bunun için oluşturulan forumlara gidip yazın...dizide oyuncu olarak bulunmasıyla ilgili dertlerinizi de bununla ilgili yerlerde gidip beyan edin..

ama burası TURKROCK forumunda Barış Akarsu topiği..adam başka işlerle uğraşabilir ama burada bulunma nedeni müzisyen kimliği ve yaptığı müziktir...tartışacaksanız da eleştireceksenizde olumlu-olumsuz burda müzisyenliğini eleştirin..adamın kişiliğine hakaret etmeniz O'na dokunmaz..siz konuşmuş olmakla kalırsınız...

Barış da okuduklarından kendi için önemli olanları seçer ve daha da dikkat eder...kılla tüyle yumakla uğraşmayı bırakın MÜZİÐE BAKIN..

albümü aldım ve beğendim...ama Barış konser performanslarında çok daha iyi ve sert söylüyor..ben canlı performansını her zaman tercih ederim...

dinleyici kitlesinin kalitesi konusunda ki oluşan fikirlerinize çok güvenmeyin..Barış'ı dinleyen ama fikirlerini beyan etmeyen yazmayan sağlam rocker lar biliyorum...
adamlar bu işi bildikleri için 2 albüm yapmış adama bu olmuş bu olmamış gibi kelamlar etmek istemiyorlar..onlar takipteler..bundan sonra yapacağı işlerin nasıl olacağını görmek istemekteler...bende bekliyorum..eksiklikleri yok demek yanlış var tabiki..kendisi de farkında ve çalışıyor..ee bu da bir erdem..oldum ben deyim kenara çekip neticesini kavun karpuz niyetine büyütebilirdi de...

ayrıca neen dizi de oynamayı kabul ettiği sorusuna cevap olarak da bu memlekette parası olmayan adamın sürünmekten başka çaresi yoktur. hele ki rock yapıyorsa...ama kişilerin bi takım sorumlulukları var onları da yerine getirmek gerek..adamın zengin bi ailesi olsaydı iyi olurdu ama emekçi bi aileden geliyor..ehh ensesi kalın bir dayısı da olmayınca önüne sunulan seçeneklerden en makul olanı tercih etmesi de normaldir...

ha siz ROCK müzik yaptığına inanmazsınız ben inanırım bu da tamamen kişisel bir tercihtir...saygı duyarım...

ve kazandığıyla da müziğe yatırm yapmayı düşünmesi kadar anlamlı birşey olamaz..malum mart da çıkması gereken albüm bu saate sarktıysa şarkılar hazır olmadığı için değil yapımcı firmanın cebindeki akreple bağlantılıdır...

bundan sonra birilerinin cebindeki akreplere takılmadan dilediği gibi müzik yapabileceği günler diliyorum Barış'a..

ve KONSERRR istiyorum....şu şarkıları bi konserde daha duymak istiyorum...

saygılar...

evet ya Barış için zamanı harcadım üye oldum...
Aslında evet bir gıdım bile glmüyorsunuz sinirden çatlıyorsunuz.. Adamın müziği olmadığı için mecburen dizii konuşuyoruz.. Ortada müzik olsa onuda konuşurduk emin ol 😉

ptrunk demiş ki:
Aslında evet bir gıdım bile glmüyorsunuz sinirden çatlıyorsunuz.. Adamın müziği olmadığı için mecburen dizii konuşuyoruz.. Ortada müzik olsa onuda konuşurduk emin ol 😉

saçmasapan konuşuyorsun..emeğe saygısız birisin.git albümü al ve dinle.ondan sonra konuş.yada ebediyen sus.vır vır vır...

ptrunk demiş ki:

saçmasapan konuşuyorsun..emeğe saygısız birisin.git albümü al ve dinle.ondan sonra konuş.yada ebediyen sus.vır vır vır...

ptrunk demiş ki:

Sinir olmak için sinir olabileceğimiz bir yorum yapılması gerekiyor gereksiz, boş , sadece laf söylemek adına yazılmış yazıları kaale almayacak kadar geliştik artık ...

İkili konuşmalara girmeden yorumlarını yazmaya devam et lütfen burası sohbet sitesi değil...Barış akarsu nun istesinde diziden albümüne oyundan güncel olaylarlara kadar herşey var isteyen istediğine istediğini yazar forum kuralları dahilinde biz kimseye bu konuda karışmayız... Bu sevgidir ve herkes sevgisini istediği şekilde gösterebilir biz bu sevginin karşısında saygıyla eğiliriz... Tekrar girdiğinden dikkatli incele çünkü sadece diziye yazılmıyor yada kendine bir gözlük al derim nacizane 😉

Bu arada tebrik ediyorum yani diziyi geçtik ,albümü geçtik , yemesini içmesini giyinmesini tarzını geçtik artık adama nerden saldıracağımızı bilemiyoruz o kadar yönü var ki her geçen günde artıyor bak aksiliğe işte napcaz şimdi en iyisi siteye çamur atalım elimizde başka birşey yok demeye başladınız galiba :twisted:

BİLDİRİ

Rock’n Öldürürken Biz Yaşatalım !!!

Yakında bir festival var bize çok uzak olan Rock’n ; Hani şu kırmızısını bebek kanlarından alan Coca Cola’nın sponsorluğunda Savaş kampları kurulmaya başladı bile ... Bir amerikan üssü misali, ve askerler bizim ne idüğü belirsizler..; Bir gün once siyahlar icinde ellerinde ‘NO WAR’ pankartları ile sokakta yürüyüş yaparlar Rocker adı altına !!! Ertesi gün Emperyalist Amerikan askerlerine kurşun, bomba ve cephanelik çıkaracak olan etkinliğe gidip o Mc leri ağızları açık izliyor olacaklar… Barışa Rockta öz be öz ‘’ SAVAŞA HAYIR’’ çığlıkları atılırken Diğer tarafta ki barış çığlıkları bile ‘’EMPERYALİSTLERİN DİLİ İLE ATILIYOR’’ ‘’ NO WAR’’ Rock adı altında insanların kandırıldığı bir festival var ortada... DJ’ler, Sugababes, Pet Shop Boys, 50 Cent, Ceza, Korn, Pamela, Duman, Vega, Manga, Skin, The Cure vb. gibi şeylerin gençliğimize Rock müzik adı altında yutturulduğu, Pop festivali mi yoksa Rock festivali mi ne olduğu belli olmayan, tamamen insanların ceplerini sömüren bir organizasyon! Tikky kızlardan kaç tanesini götürebilirim acaba üç günlük çadır zevk-i sefa gecelerinde ; O ağzınız açık izlediğiniz sahnede savas çığlıkları atılıyor..… Sahne de sizler alkışı tutuyorsunuz, rap eşliğinde kafa sallayarak..… Bir tarafta pamuk şekerler bile satılabilirken bir şenlik havasında; diğer tarafta extacyler el altından çadırlara sokuluyor…Burjuva çocuğunun baba parası Irak’lı çocuğun kafasına piç bir kurşun olarak saplanıyor… O çocukların gözyaşlarında boğmak boynumuzun borcu olsun sizi, Her anne-baba, her çocuğun ardından yakılan ağıtlar beyninize saplansın Piç bir kurşun değil, ‘’PİÇ BİR VİCDAN OLARAK ‘’ EMPERYALİSTLER ONU DA SÖMÜRMEDİ İSE SİZDEN TABİİ Kİ BU ÜÇ GÜNLÜK PARA HAVUZUNDA…SÖYLER MİSİNİZ? ‘’ VİCDANINIZI DA SATTINIZ MI, iki kıçı kırık amerikan gurubu uğruna’’ ...

MÜSLÜMAN TÜRK GENCİ TİTRE VE GENDİNE GEL!!!

savaşın dinle ilgisi yoktur....

SAVAŞ a bütün dinler karşıdır..insanlık karşıdır..ama artık insanlıktan çıkıldığı için kendisini kamufle edecek çeşitli kisveler aramaktadır..

ama BARIŞ AKARSU ile bağlantısı nı kuramadım kendisi bahsi geçen organizasyonda yer almıyor seyirci olarak bile...???

cagor1 demiş ki:
savaşın dinle ilgisi yoktur....

SAVAŞ a bütün dinler karşıdır..insanlık karşıdır..ama artık insanlıktan çıkıldığı için kendisini kamufle edecek çeşitli kisveler aramaktadır..

ama BARIŞ AKARSU ile bağlantısı nı kuramadım kendisi bahsi geçen organizasyonda yer almıyor seyirci olarak bile...???

bu bıldırı tam olarak barıs akarsu ıle ılgılı deıl bence tum rock sewerler ıle ılgılı ..barısarock

Geri