İstanbul bas,davul ve klavye arıyorum.(20 ye yakın şarkı paylaştım spotify'da)keman olursa daha da iyi olur

merhabalar .20 ye yakın bitmiş şarkım var(bu şekilde ekip kurabilmek için kolaylık olsun diye oraya attım şarkıları.tanıtım vs birşey yok o işleri grupla canlı kayıt esnasında görüntü kaydı da alarak yapma düşüncem var) alta link bırakacagım oradan giremezseniz volkan gençtürk yazarak bulabilirsiniz hem spotifyda hem de youtubeda var .
şarkılar bittigi için herhangi bir şekilde şarkı trafigi vs tarzı şeylerle ugrasmayacagız.kısa sürede şarkıları prova edip festivalde mekanlarda vs çalma planım var .
altyapılı ve akustik olmak üzere 2 albüm şeklinde paylaştım.arada 1 tane daha şarkı paylaştım.1 ya da 2 şarkı da grupla canlı kaydetmek istiyorum.
studyo var herhangi bir studyo ücreti vs ödemeyecegiz.avrupa yakasından olursanız sizin için daha iyi olur.mesafeyi dert etmezseniz o da uyar.studyo halkalı tarafında güzel bir sahne aslında.
yaş olarak ben 31'deyim 25-35 arası arkadaslar daha uygun olur anlaşabilme açısından.kadın erkek farketmez.belli bir seviyede enstrumana hakim olmak yeterli.çok çok iyi olmanıza da gerek yok açıkcası .sadece bu projeye zaman ayırabilmeniz ve kendi şarkılarınız gibi sahiplenip çalışmanız yeterli.
ilk çıkardıgım altyapılı albüm synth-pop gibi ikincisi akustik ama canlı performans esnasında tabi daha alternatif bi tarza kayacaktır.tarza da önem vermiyorum zaten.önemli olan şarkıların iyi olması.

ilgilenen arkadaşlar @volkancgencturk instagramdan ya da 532-113-68-27 whatsapptan ulaşabilir . görüşmek üzere

Son düzenleme:

Geri