İzmir Bas gitar çalınır. İzmir/menemen

izmir menemen ulukent'e yeni taşındım.
orta seviye bas çalıyorum diyebilirim eski günlerimde.
çok uzun bi süre oldu çalmayalı, haliye epey bi paslandım.
eskilerden Rock, Anadolu rock, Metal uyar bana.
jazz, blues, pop asla uymaz.
2000'ler de başlayan piyasa işi berbat müzikler ile ilgilenmiyorum.

eski kaliteli işleri dinleyip çalmak isteyen varsa cevap yazabilir

2 gitar olarak da bişeyler çalıp keyifli vakit geçirmek de yeter grup olmasa bile

izmir menemen ulukent'e yeni taşındım.
orta seviye bas çalıyorum diyebilirim eski günlerimde.
çok uzun bi süre oldu çalmayalı, haliye epey bi paslandım.
eskilerden Rock, Anadolu rock, Metal uyar bana.
jazz, blues, pop asla uymaz.
2000'ler de başlayan piyasa işi berbat müzikler ile ilgilenmiyorum.

eski kaliteli işleri dinleyip çalmak isteyen varsa cevap yazabilir

2 gitar olarak da bişeyler çalıp keyifli vakit geçirmek de yeter grup olmasa bile
Selamlar, biz metal grubu kurmaya çalışıyoruz. 2 elektro gitarist var. Baterist de var. Vokal ve bass eksik. Yaş aralığı 14-19. İlgilenirsen profil Linkim bu bana yaz. Pancarbey (@cobatoba) • Instagram photos and videos
Eğer yazamıyorsan bı kaç gönderime yorum yap ordan da ulaşabilirim. Ve ne tarz gruplar var söyliyim. Avanged sevenfold, Children of bodom, death, Megadeth ve az biraz Anadolu rock düşündük ama direk metalle başlıyalım dedik. Ulaşaırsan sevinirim 😀

selamlar, ben de İzmşr'e yeni taşındım Karşıyakadayım, Gitar çalıyorum ve uzun zamandır istediğim Bass'a yeni başladım. Tanışmak 2 gitar hatta 2 bass takılmak iyi olur. (Evde 2 tabne amfim var 🙂 ) Hiç bir şey olmasa muhabbet olur. Elektro da var ama çalabildiğimi söyleyemem. Pena kullanmayı bilmiyorum desem...

selam.

2008'den beri grupta çalmadığım için çok da prof aramıyorum çünkü epey bi paslandım. ortak beğenilen parçalar olursa çabuk toparlarım ama.
gitarlarım da eskiden yaşadığım şehirde, yakında onları almaya gidicem.

pena kullanamıyorsanız dişlerinizle çalarsınız 🤘😃

Eğer benim evde buluşursak ekipman sıkıntısı olmaz, 2 bass, 1 elektro, 1 klasik, 2 amfi var ancak sadece 1 tane jack kablosu var, o da yeterince iyi değil. Sipariş verdim yenisini ama Bayramdan sonra gelecek. 60'lar'dan 90'lara Rock ve Hard Rock tarzı parçalar çalıyorum ağırlıkla...

Selamlar, biz metal grubu kurmaya çalışıyoruz. 2 elektro gitarist var. Baterist de var. Vokal ve bass eksik. Yaş aralığı 14-19. İlgilenirsen profil Linkim bu bana yaz. Pancarbey (@cobatoba) • Instagram photos and videos
Eğer yazamıyorsan bı kaç gönderime yorum yap ordan da ulaşabilirim. Ve ne tarz gruplar var söyliyim. Avanged sevenfold, Children of bodom, death, Megadeth ve az biraz Anadolu rock düşündük ama direk metalle başlıyalım dedik. Ulaşaırsan sevinirim 😀
yaşım sizin yaşınızın 2 katı ama

Geri