İstanbul Bas gitar ve bateri çalan arkadaşlar...

Selam arkadaşlar İstanbuldayım 12 senedir gitar çalıyorum ve zor müzik yerine akılda kalıcı melodik Punk/rock/grunge müzik yapmak istiyorum. Aslında tamamen deneyselim arkadaşlar içimden ne gelirse onun müziğini yapıyorum soulmate diye bi bestem var 5 dklık falan ve grunge le hiçbi alakası yok sanırımmm. Her şeyden bi şeyler alıp birleştiriyorum işte. (vokal ve gitar olacağım Açıkçası yaptığım bestelere ve iyi seslendirebileceğime güveniyorum. Aileden ya da arkadaşlardan iltifat eden biri olunca anında görmezden gelirim yani sanmayın ki "SEN ÇOK İYİSİN KESİNLİKLE MÜZİSYEN OL" diyen bi iki kişinin gazıyla buna girişmiyorum. Üzerine bayağı düşündüm ve neden olmasın dedim bu kadar. Ve notalarla müzik teorisiyle vs hiçbir alakam yok sadece müzik kulağım var ve müzik yapmak için fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum. Genelde ingilizce beste yapıyorum birkaç tane türkçe de var hangisi çıkıyosa o an işte... Bunları benle çalacak olan arkadaşlara gösterip yarım olanları da tamamlayarak 10 11 şarkılık bi spotify albümü çıkarabiliriz diye düşünüyorum. Sadece bir bas ve bir baterist gerekiyor, hepsi bu. Nadiren ekstra enstrüman gerektiren şarkı olur diye düşünüyorum çünkü ritm ve melodiyle dolu olacak hepsi. Olay bu işte yaşım da 23 ve 4 sene sonrasına kadar ne kadar şey yapabilsem kardır.. Konuşmak için bile olsa yazabilirsiniz instagram: whodesignedme_

Son düzenleme:

Geri