behringer umc22 ve bias fx 2 ses gelmiyor yardım

behringer umc22 ve bias fx 2 kullanıyorum yeni aldım bilgim yok driverlar kurdum bias fx de gitarı çaldığım da sinyal alıyorum ancak ses gelmiyor ne yapmam gerek başka amfi simülatörleri de denedim aynı sorun ??

edit bu ayarlarla çalıştı:

Son düzenleme:
Bias kullanmadım ama bilgisayar hoparlöründen ses almak istiyorsan output'u behringer yerine bilgisayarının hoparlörünü seç, input olarak da input 2'yi seç. UMC22'de input 1 mic/line, input 2 instrument için.

Peki bu kart asio destekliyo mu? Ben irig hd 2 kullandığım için asio4all indirdim. Normal asio’yu desteklemiyor.
kartın markası zaten direkt olarak asio4all linki veriyor ben de oradan indirdim ancak bias fx de asio4all seçince bozuk mikrofon sesi olur ya cızırtı öyle ses geliyor kendiliğinden onun yerine BEHRİNGER USB AUDİO seçince o ses gelmiyor ancak gene ses alamıyorum.

Laptop hoparlöründen sesi güzel alamasın ama yinede yardımcı olmayı deniyim.

İlk olarak ses kartına kulaklık takabiliyosan bi dene muhtemelen alırsın ses.

Sorunu çözer mi bilmiyorum şunu dene;
Windowsun saatin vs olduğu yerde asio4all’ın bi simgesi var. Ona bas. 2 tane yazı olucak bi ses kartın bide laptobun ses kartı. Yanlarında artı var. Bas ve genişlet. Ses kartının olduğu kısımdaki outputu kapat solda power tuşuna basıp, laptop kısmındakini aç.

Laptop hoparlöründen sesi güzel alamasın ama yinede yardımcı olmayı deniyim.

İlk olarak ses kartına kulaklık takabiliyosan bi dene muhtemelen alırsın ses.

Sorunu çözer mi bilmiyorum şunu dene;
Windowsun saatin vs olduğu yerde asio4all’ın bi simgesi var. Ona bas. 2 tane yazı olucak bi ses kartın bide laptobun ses kartı. Yanlarında artı var. Bas ve genişlet. Ses kartının olduğu kısımdaki outputu kapat solda power tuşuna basıp, laptop kısmındakini aç.
Hızlı Resim - Ekran Alıntısı
bende simge yok ancak kendim açtığım zaman böyle gözüküyor ve tarif ettiğin gibi değil sanırım bendeki program farklı mı?

Yok burayı diyorum işte. Bazen bende de çıkmıyor artılar solda. Power tuşlarına falan bas kapat aç çıkana kadar. Sonra behringer kısmında outputu kapatıp realtek kısmında aç ama sadece outputu.

Edit: Pc'yi açıp denedim şimdi sağ altta ingiliz anahtarı var ona basınca gelişmiş görünüm açılıyor.

Yok burayı diyorum işte. Bazen bende de çıkmıyor artılar solda. Power tuşlarına falan bas kapat aç çıkana kadar. Sonra behringer kısmında outputu kapatıp realtek kısmında aç ama sadece outputu.

Edit: Pc'yi açıp denedim şimdi sağ altta ingiliz anahtarı var ona basınca gelişmiş görünüm açılıyor.
ya çok teşekkür ederim ancak yine olmadı kurcaladım o ingiliz anahtar kısmını da ancak olmadı

Anahtara basınca artılar çıkmadı mı solda?

rsz_2ekran_görüntüsü_1.webp

Geri