Black Tooth (Tarz?)Şehir?

deathmetalman demiş ki:
napalım artık grubu izleyemeyecek olan biz istanbullularda(grubun istanbul a olan anti-patiliği müthüş çünkü nedense!!???)artık albümlerini dinlerken coşacağız artık!!!!

bizim istanbul'da konsere çıkamama (çıkmama değil) mızın bir çok sebebi oldu. Bunların en önemlisi organizasyonların iptal edilmesi oldu (örn: 26 mayıs). Bir diğeri grup elemanlarımızdan iş hayatında bulunanlar olması nedeni ile bazı teklifleri kabul edemedik(Hafta içi konserleri...). Haziran sonu için bir teklif var. Şunu çok açık söyleyebilirim istanbul'a gelmeyi bizde çok istiyoruz. Sebebine gelince süpriz. Tüm konserlerden farklı bir konser olucak.

AnkiRock fest'de güzel bi yıkım gerçekleşicek işallah!

YILLAR OLDU UZUUUN YILLAR...İÇTİİK Z.IÇTIK..EÐLENDİK GÜLDÜK BERABER AÐLADIK AMA HEP HEDEFLERİMİZ OLDU BAZIMIZ BARLARDA KIZLARLA DİRSEK TEMASINDA BULUNURKEN VE DİNLEDİÐİ GRUPLARLA HAVA ATARKEN, BAZILARIMIZ ELLERİNDEKİ VE KULAKLARINDAKİ YETENEKLERİ İÇİNE ATTI AMA YİNE BİRA BARDAÐININ KARŞISINDA HARCADI GİTTİ KENDİNİ. AMA BAZILARIMIZ VARKİ BUNLARIN HEPSİNİ YAPARKEN HIRS YAPTI,AŞKINI EN ÜST DÜZEYDE YAŞAMAK İÇİN MÜCADELE ETTİ, SEVEREK VE İÇİNDE YAŞAYARAK DİNLEDİÐİ MÜZİÐİ SOMUTLAŞTIRMAK İSTEDİ, KENDİ AŞKININ VE SEVGİLİSİN RESMİNİ ÇİZDİ. İŞTE BU ADAMLAR BUNLAR, TUNA VE DENİZ ORCAN ONUR VE UTKU KARDEŞLERİM. YAPTIKLARINIZ ÇOK GÜZEL MÜZİÐİNİZ HARİKA, AMA ÖNEMLİ OLAN EVERESTİN TEPESİNE ÇIKMAK DEÐİL, ORADADA SONSUZA KADAR YAŞAYABİLMEKTİR. VE BU SİZDE VAR!! SONUNA KADAR DEVAM..KARDEŞİNİZ TOLGA 🙂

Anadolu Üniversitesi'nden bir kaç görüntü...

Soundcheck sırasında:

Başlarken:

Ve başladıklarında:

Ahanda bir adette Utku var 🙂 (Arkadaşım sanatsal bir poz yakalamaya çalıştığını iddia etti 🙂 )

Orada olan her şeye rağmen ben eğlendim mi Black Tooth sahnedeyken? Eğlendim...Gerisi de önemli değil...Tuna Abi'nin dediği gibi "Eğlenmeye gitmiştik zaten oraya..." Bu arada Onur'a oradayken teşekkür edememiştim buradan edeyim...Bira için teşekkürler ilaç gibi gelmişti o an(2 haftadır içki içmemiştim de o zaman...)Ayrıca Utku'nun da geçmiş doğum gününü kutlayayım buradan...

chrioptera_in_carpathia gerçekten harika bi çalışma olmuş 😀 oldukça sanatsal. gerçekten çok eylendiğimiz bi konser oldu. az kişiydik ama "öz" dük.

cowboy şapkalarını çıkarmak grubu daha orjinal hale getirmiş bence ve böyle devam etmeliler kanımcada(ee milletin ağzı torba değil..!!)...gerçi tuna abimiz MİKE MUİR havasında olmuş....ama grup öle yada böyle çok işler başarıp voleyi vurabilecek kapasitede gibi görünüyor(evet görünüyor dedim çünkü sadece grubu 2 aralık dorock konserinde izledim o kadar)

10 Haziran da herkesi Ankirockfest de gormek istiyorum sole iri cüsseli pogo/mosh manyagı insanları güneşin altında beyinleri sulanmaya davet ediyorum ortalıgı yıkmak isteyen herkesi bekliyoruz 🙂

O kadar koca tayfa bilet aldık g*tümüzde patladı 😀 Nasıl iptal olur, ne zaman yapılcak tekrarlancak.

En azından 4. günde beraberdik. Hepiniz süpersiniz. DjinnStylo sizlerle dostlar 🙂

not : gözüm hala mor 🙂

blacktoothfoto2he7.jpg

İyi gidiyosunuz ama pantera ya olan bu aşırı benzerliğinizden biraz çıkıp black tooth gibi müzik yapsanız işte o zaman ciddi çok iyi şeyler yapacaksınız,Amerika konserinizde başarılar daha nice Amerika konserlerine

Geri