boss dd3 sorunu lütfen yardım edin!

aynı sorun feedback i sona aldığımda, hiç ses kesilmiyor. sonsuz döngü içine giriyor herhalde. d.time da aynı şekilde döngü problemi olabilir. pedalın bozuk olduğunu sanmıyorum. en iyisi en sonda kullanmamak

bende feedback te değil sorun onun yanındaki potans ta (zaman ayarında).Ama pedalı tek,setup dışında bi adaptörle bağlayınca hiç olmuyor.setup ta 7 adet pedal var 3 amper lik adaptörüm var.kaldırmıycağını sanmıyorum!setup la çalınca öyle oluyo!birde delayı sonda kullanamadıktan sonra ne anlamı kaldı en sevdiğim ayar,en sondaki ayar!anlamadım bu işi ya!cevabın için teşekkür ederim🙂

delay pedalı feedback sona geldiği vakit, daha çok amper tüketiyor, pedal chain inizde kullandığını adaptorun daha yüksek amperlisini tavsiye ederim. problem çözülecektir.

board ta metalcore-comp - dodyjm308 - noise - ge7 - vulume pedal crybaby wah -boss ce5 chorus - ds1 var hepsinin çıkışını 3a lık tam reguleli adaptörden alıyorum diğer hiçbir pedal da sorun tok ama gıcıklık yapıo. çalarken kapanıo abi 🙂 ayar oldum bu duruma ya bağlantılarıda kontrol ettim bişe bulamadım

Geri