Catwalk

sister says cok osel bir parca gercekten

kayitlarda yaylilar ve piyano da olucak
yani su anda %60 ini felan dinliyorsunuz
ama bende suanda da calarken baska yerlere gidiyorum gercekten

SWEET JANE sahane cok sert olmus ama düsünmeniz güzel.bir velvet undergroundda b
z calcaz insallah du bakalm nası olcak okadar sert yapmam heralde.bide bi besteniz var love is a perfect bilmemne..oda güzel haydin devam calısalım calısalım...

ya sweet jane 'in olayını lou reed den baskasi veremez, buna kalkismamiz bile cesaret sonucta hayranız velvet'a ve lou reed e, cok onemli biri hepimiz icin gerek muzikal gerek daha genel... sweet jane i daha catwalk vari yaptik spontane olustu ve (kendi fikrim) sifat "sert" olmamalı bence, baska bisi olmalı, lou reed'i vermek basit bisi degil bu yuzden daha cok catwalk u verdik, sert ok ama olayı o degil diye dusunuyorduk, yoruma acigiz takil kafana gore, bende cok konustum yaw..

hepinizi anlatamayacağım kadar çok seviyorum ve sahneye inanılmaz yakıştığınızı düşünüyorum. belki arkadaşım olduğunuzdan dolayı bilmiyorum ama sizin kadar sempatik bir grup görmedim sahnede. umarım çalışmalar bir daha aksamaz ve her hafta gölge de daha da iyiye giden bir catwalk izleriz şahsen çok eğlenmekteyim herkese de öneriyorum ankara nın en hızlı çıkış yapan grubunu bir kez dahi olsa herkes izlemeli..

PS: mehmet bu hafta bi gün önceden haber war sana delay i getircem 🙂

chinomoreno demiş ki:
hepinizi anlatamayacağım kadar çok seviyorum ve sahneye inanılmaz yakıştığınızı düşünüyorum. belki arkadaşım olduğunuzdan dolayı bilmiyorum ama sizin kadar sempatik bir grup görmedim sahnede. umarım çalışmalar bir daha aksamaz ve her hafta gölge de daha da iyiye giden bir catwalk izleriz şahsen çok eğlenmekteyim herkese de öneriyorum ankara nın en hızlı çıkış yapan grubunu bir kez dahi olsa herkes izlemeli..

PS: mehmet bu hafta bi gün önceden haber war sana delay i getircem 🙂

gusel dusuncelerin icin saol doucum🙂
haber verecem ok 🙂

Catwalk sakinleri sizinle birlikte calmak gercekten cook keyifli,bilmediğim parcalar gelince afal oluyorum azcik ama öğrenmeye başladim yavastan yavastan 😉 Her program daha da iyiye gidiyosunuz,bakalim görcez zaman ne göstercek..

Bi de, ben daha daha David bowie istiyorumm,peçeteye yazip uçak yapacam haftaya 😉

pina demiş ki:
Catwalk sakinleri sizinle birlikte calmak gercekten cook keyifli,bilmediğim parcalar gelince afal oluyorum azcik ama öğrenmeye başladim yavastan yavastan 😉 Her program daha da iyiye gidiyosunuz,bakalim görcez zaman ne göstercek..

Bi de, ben daha daha David bowie istiyorumm,peçeteye yazip uçak yapacam haftaya 😉

sagol bizde cok keyif alıyorus funguyla calmaktan
bilmedigin sarkilar muhtemelen bestelerdir diye dusunuyorum 🙂

bu hafta moonage daydream calalim bowie istiosan
ama pecete lasım 🙂

Bence cover kendinden de eklentiler katmaktır. Bire bir cover yapan
gruplara uyuzum.

Kötü de olsa coverlayın neye ve kime göre kötü......belkide kötü iyidir,

Yıllar önce MTV ödüllerinde Smashing Pumpkins disarm ı çok sert çalmıştı kimse beğenmedi ama ben taptım.....

Sizi sevdim, fakat grup olarak daha çok var olgunlaşmanıza ama ilk adım olarak çok iyisiniz , mantelite çok iyi.....

Doğru yol devam...............

Geri