Charvel / Jackson Başlığı

ya ibanez falandamı yok 8O sitesinde ibanezler falan vardı
aaaa ne garip bir tükân bu laylaylom 😀
isme baksana zaten "laylaylom" ne beklersin böyle mağazadan 3-5 jacksonu 1 seneden beri getiremediler ... !
gaz vereyim biraz 😆

Bende konuştum bugün LLL ile.Serhat'la görüştüm hatta ancak yola çıkmadı dedi bende bu haftaiçin somut bişey olmadığı takdirde topuğunuza sıkarım dedim 😀

Onur senin dediğin ''bu bir aksilik yok yola çıkması lazım'' ne oluyor ?Birşey biliyorsan paylaş bizimle madem neden çıkmıyordu bunca zamandır?

Sözleşeme yaptınızmı arkadaşlar ve bu sözleşmede noter tastiği varmı. Aynı şekilde sözleşme içinde en son ürün teslim tarihi varmı. Bunlar yoksa siz paranızı nasıl geri alacaksınız.

Ve burdan birlik olup bundan sonra LLL den gitar alıcak arkadaşların hepsi belirli bir formattaki yazıyı imzalatıp ve imzalayıp noter tastiği de ettirip para vermesilmesini öneriyorum. Hani abartı gibi gelicek ama yılın belli zamanlarında bu başlıkta beklemekten çıldırmış halde olan arkadaşların yazılarını görüyorum. Bunun bir son bulması için öneri benimki.

Not: Verdiğiniz paranın o günki kur üzerinden faizi ile alıcanız kağıtta yazıcak. ( Çokta sıkıştırmasakmı 😀 )

noter tastiğine gerek olmadığını düşünüyorum sözleşmede. sözleşmelerde bizim imzamız ve firmanın kaşesi üstünde yetkili imzası var. bu yeterli olacaktır sanırım. son ürün teslim tarihide var.

zaten LLL ve kivılcımın olmazsa olmazı
'haftaya gitarlar geliyo' ama bu sener sen ilyas salman filmlerindeki gibi trajıkomik bi olay haftaya ama hangi haftaya😀
umarım en kısa surede kavusursunuz yavrularınıza😉)

Geri