Charvel / Jackson Başlığı

ciyzis_kirayzs demiş ki:
ya arkadaslar bu dk2 mın yapım yılını ogrenmek ıstıorm ama ne yazıkkı nası okunacagına daır bısı bulamadım tek bıldıgım 97 ıle baslaması nedeıyle japon olmaısnın garantı olmasıdır bı yardım edersenız 9731809 bu na numarası

eğer seri numaraları düzgün bir sıra ile gidiyorsa, ki emin değilim 2000-2007 arasında ortalarda bir yerde olmalı. 2000 yılı 2 adet jacksonda şu an 96 ile başlayan numaralar vardı. 2007 veya 2008 üretimi dk2m de ise 98 ile başlayan bir numara var. eğer sıra ile gidiyorlarsa sendeki 2002-2004 falan olabilir.

mfikret demiş ki:
izmir deki laylaylomunda ismi değişti.Toptan iflas edip bıraktılarmı işi? (İNŞALLAH)

leaf müzik adı...elif die bi teyze 8O sahibi bursa menşeili bildiğim kadarı ile...

işletmesi anıl ile ömerde cocuklar kafa ama içeride ekipman yok...bakalım toparlanacak diyorlar ama bekleyelim...

grognard3 demiş ki:
mfikret demiş ki:
izmir deki laylaylomunda ismi değişti.Toptan iflas edip bıraktılarmı işi? (İNŞALLAH)

leaf müzik adı...elif die bi teyze 8O sahibi bursa menşeili bildiğim kadarı ile...

işletmesi anıl ile ömerde cocuklar kafa ama içeride ekipman yok...bakalım toparlanacak diyorlar ama bekleyelim...
evet abi oranın kirasını nasıl çıkartıyorlar diye bende merak ediyordum.

bugün ben de gördüm orayı galiba tadilat var veya kapatıyolar.
obican

şu an lay lay lom merkezin kepenkler kapalı ve içeride hiç gitar yok. ne olduğunu bilen var mı?

Gitarlar geldimi peki, bunlar voleyi vurup kaybolmasin, aslinda kac yillik firma iki üc gitara tenezzül etmez ama siz isinizi SIKI tutun yinede.

Gitarların geldiği de geleceği de yok beyler boşuna heveslenmeyin.Gitarlar yolda bile değil Selim-Serter Frankfurt'taki fuarda Jackson yetkililerinin bi taraflarını yalayıp yola çıkartmaya çalışacak.

Siparişi olanları hemen paralarını geri almaya çağırıyorum.Geçen sefer ihtarname çeken arkadaşların zaten yasal olarak böyle bir hakkı var.Eğer yapmadıysanız hemen bir ihtarname yollayın.

Bundan sonra LLL denen kişiliksiz insanlar topluluğu sadece mahkemede muhattabımdır.

Kimse de beklemeye devam etmesin çünkü bu olay bitti artık LLL batacak bu gidişle sizin verdiğiniz peşinatlar ayakta tututor onları.

artık jackson falan yok bende geçen hafta paramı geri istedim hiç zorluk çıkarmadan hesabıma yatacagını söylediler bakalım bekliyorum jackson ımı yunanistandan getiriyorum her şeyi ayarladım... LLL için dicek hiç bi lafım kalmadı zaten... bencede herkes parasını alsın daha bi s.kim olmaz bunlardan....

fdgfdgfdgkc3.jpg

Dün uğradım LLL' ye. İsmini vermeyeceğim bir çalışan (ki yıllardır arkadaşımdır kendisi) jackson'un onları 150 000 euro zarara uğrattığını ve siparişleri getirttikten sonra Jackson getirtmeyeceklerini söyledi.

O konuyu ben de bilmiyorum. Sadece bana söylenen bu işte. Ama 150 000 euro demek 100 küsür Usa Select Jackson demek. O kadar zarara mantıken uğratması muhtemel değil sanırım.

150.000€ zarara uğramak için bir iki gitardan fazlası gerekir 🙂 ortalama 1000€ desen gelen jacksonlara, ki değil, 150 gitar demek bu. başka bir şekilde olmalı zarar veya o rakamda bir yanlışlık var 😉

sadece getirilen gitarlar olarak düşünmemek lazım. arada yapılan anlaşmalar, belli bazı yasal mevzuatlar zartlar zurtlar da var. ama sonuçta 150bin euro'luk bir zarar biraz üfürmece gibi duruyor. sonuçta o kadar büyük ticari anlaşmaların içinde olan bir firma değil laylaylom benim görüşümce.

Doğru diyorsun ben de onları düşündüm. Hani yıllık kota koyulmuştur. Atıyorum bu sene 50000 euroluk satış için anlaşma yapmışlardır. Teminat vermişlerdir vs falan kimbilir.

Geri