Charvel / Jackson Başlığı

bilmiyorum aynı yerdemiyiz ama ben bugun jackson kelly bas(375$) ve concert xl(315$) kasa bas gördüm gitarlar kore yada çin yapımı dedi eleman ki anladığını sanmıyorum gitar işinden.. manyetikler jackson gitarların sap kısımlarının üst taraflarında eğim var klavyeyi bağlayan kapak siyah ve sadece jackson ve seri numarası yazıyor.. knobların arkasında kalan kapakta ise jb1 yazıyordu kalabalık gitsem fotoğraf falan çekecektim

şimdi bu aletler sahte mi değil mi

screenshot051.jpg

Charvel USA San Dimas Custom Shop Pointy Headstock :twisted: 8)

Jackson alıcısı, bedava versen indirim isteyen bir canlı türüdür.

750 liraya DK2 koymuştum bir keresinde, sırf eğlence olsun diye. Gelen mesajlardan biri şöyle birşeydi:

"selam dostum stock manyetikler var demişsin de manyetikler seymour duncan di mi? bir de case de veriyorsun heralde yanında"

3 tane duncan+case zaten 750 lira eder be..

comprehension demiş ki:
jackson piyasasımı ölmüş yoksa tüm gitarlar mı satılmıyo.... 1 aydır http://www.turkrock.com/ftopic111259.html satılmıyor... fiyatta türlü şaklabanlıklar yapıyorum yine satılmıyo 1 tane bile alıcı çıkmıyo 😀 bu konuya bi açıklık getirelim ... bu dönemde gitar jackson satılmıyor mu ?

Abi bence dezavantajın milletin parasını tatil ve üniversite için kenarda saklamaya çalışıyor olması. Pek çok alıcı da tatilde olduğu için ilanından haberi bile yoktur. Yoksa skulls üzerinde düşünmeye gerek görülmeden alınacak bir model bence. Bende pro serisi kullandığımdan diğer pro serilerinin ilanlarını özenle takip ediyorum ve şunu anladım ki daha insanlar Zuhalin jackson politikasının LLL den pek farklı olmadığını anlayamamış. Senin gitarın aynısından getirseler sanki 2000 liradan aşağı satacaklar? Millet belkide 1200 lira fiyat isterler falan sanıyordur ne biliyim

Nocure demiş ki:
comprehension demiş ki:
jackson piyasasımı ölmüş yoksa tüm gitarlar mı satılmıyo.... 1 aydır http://www.turkrock.com/ftopic111259.html satılmıyor... fiyatta türlü şaklabanlıklar yapıyorum yine satılmıyo 1 tane bile alıcı çıkmıyo 😀 bu konuya bi açıklık getirelim ... bu dönemde gitar jackson satılmıyor mu ?

Abi bence dezavantajın milletin parasını tatil ve üniversite için kenarda saklamaya çalışıyor olması. Pek çok alıcı da tatilde olduğu için ilanından haberi bile yoktur. Yoksa skulls üzerinde düşünmeye gerek görülmeden alınacak bir model bence. Bende pro serisi kullandığımdan diğer pro serilerinin ilanlarını özenle takip ediyorum ve şunu anladım ki daha insanlar Zuhalin jackson politikasının LLL den pek farklı olmadığını anlayamamış. Senin gitarın aynısından getirseler sanki 2000 liradan aşağı satacaklar? Millet belkide 1200 lira fiyat isterler falan sanıyordur ne biliyim

gelen ömleri görsen... 1000 den alıyım diyen var cort x6+ para diyen var...

tempest demiş ki:
soru rr24m trde kaç paradır, ahalıysa amerikadan 1000 dolara alınıp mı gelinir?

Türkiye fiyatı avrupa fiyatıyla aynıdır yani 1200 euro civarı fırsat varsa herşeyde olduğu gibi Amerikadan almak en mantuklısı.Yalnız Amerikada liste fiyatı 1250 dolar ama en kötü ihtimalle 1100 dolara falan bulunur.

Geri