Cin Seddi

Saygı duyduk.."cin" ismini duydukca her ne kadar titresem de guney asya'ya yardım elini uzatmaları çok güzel.

biz de o gece hem müzik dinlemek hem de yardımda bulunmak icin orda olacağız toplulukça!

hmmm cumartesi...
biz yine çok eğlendik ya
özlemişiz
bence kendi bestenizde çok güzeldi🙂)
önümüzdeki bir kaç hafta çok yoğun olacağım gibi duruyor ama sizi takip ediyoruz
yakında tekrar görüşmek üzere🙂))

Tapatay demiş ki:
bi hatırlatma da ben yapayım...bu akşam Tandoğanda IV Rock Barda sahne alıyoruz...saat 20:00'de...görüşmek üzere...

Orası Rock Barmıymış. Allah Allah... O caddede sadece - tiki gençliğin gidip cep telefonu markası muhabbeti yapıp okey ve pişti oynayacağı trend cafeler olur sanıyordum. Öyle bir yerdeki Rock Bar'a ANKARA'da kim duyarda gider bilmiyorum. :roll:

Aslında yeri fenada değil. En azından şehir içi SAKARYA-KIZILAY stresine girmezsiniz. Fakat gün sakat ya. Pzt kim bara gider ki? Hadi yaz günü olsa neyse!!!
Merak ettim doğrusu gelenler nasıldı ve ne kadar kişi geldi?

DamnationGame demiş ki:
Tapatay demiş ki:
bi hatırlatma da ben yapayım...bu akşam Tandoğanda IV Rock Barda sahne alıyoruz...saat 20:00'de...görüşmek üzere...

Orası Rock Barmıymış. Allah Allah... O caddede sadece - tiki gençliğin gidip cep telefonu markası muhabbeti yapıp okey ve pişti oynayacağı trend cafeler olur sanıyordum. Öyle bir yerdeki Rock Bar'a ANKARA'da kim duyarda gider bilmiyorum. :roll:

Aslında yeri fenada değil. En azından şehir içi SAKARYA-KIZILAY stresine girmezsiniz. Fakat gün sakat ya. Pzt kim bara gider ki? Hadi yaz günü olsa neyse!!!
Merak ettim doğrusu gelenler nasıldı ve ne kadar kişi geldi?

Günlerden pazartesi de olsa,kış günü de olsa, tabiki "Cin Seddi" severler gelir.Grubun performansı her zamanki gibiydi.Yani son derece mükemmeldi!Pazartesi veya cumartesi,yaz veya kış olmuş,ne farkeder??Artık şu rock bar yanızca kızılayda-sakaryada olur zihniyetinden cıkalım arkadaşlar.Mekanı güzelleştirecek olan "Cin Seddi" ve tabiki biz dinleyiciler olacağız!Gelenler oldukça mutluydular.Çok tadında eğlendik!Tekrar tebrik ediyorum.Artık her pazartesi ıv de görüşmek üzere :elsalla

Sevgili Mermaid, yine beraberce eğlenmek güzel. Bestemizi beğenmen bizleri çok mutlu etti. Tekrar görüşmek üzere.
Sevgili sfk bekleriz cuma günü. Topluluğunuzu aramızda görmek bizleri sevindirir.
Sevgili Pitch-dark, sizlere çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten bizleri ortamı ısıtıyorsunuz sıcaklığınızla. Çok teşekkürler. Biz de sizleri görmekten mutluluk duyuyoruz. Mekanla ilgili gelişmeleri size haberdar ederiz en yakında. Beklemede kalın. 🙂
Sevgili Arda, Pitch-dark'ın dediği gibi Cin Seddi severler gelir. 🙂 Aslında öyle tiki bir cadde değil orası. Ankara Üniversitesinin karşısı yani öğrenci mekanı.
Arkadaşlar hepinize sonsuz saygılar sevgiler. Cuma günü Saklıkent'e Tsunami zedeler için düzenlenen yardım konserine bekliyoruz herkesi. Görüşmek üzere.

Özlem sana teşekkür ediyorum. 😆 İçimizdeki pozitif enerjiyi sizlere aktardıysak ne mutlu bizlere.Unutmaki bizde o enerjiyi sizlerden alıyoruz.Bütün samimiyetimle söylüyorum her zamankindan daha iyiydiniz.Ben inanıyorum sizler iyi işlere imza atcaksınız 😉 .Cuma günü görüşmek dileğiyle kendinize ii bakın :!:

parçanız bence çok hoştu :alkıs programın sonunda güzel bi sürpriz oldu bence ( gerçi ben biliordum ama neyse🙂 )devamını dinlemek isterim arkadaşlar. öle bi parçayla kurtulamazsınız 😉

Selam Gözde. Sizi tekrar görmek büyük keyifti. Parçalarımızın devamını dinletmek için can atıyoruz biz de. Öyle bir parçayla bırakmanızı istemeyiz zaten bizi. Kendine iyi bak. Tekrar görüşmek üzere...

slm özlem
slm uğur
slm umut
ve diğerleri....uzun bi aradan sonra tekrar turk rocktaki yerimi aldım...vay be özlemişim size yazmayı🙂 yine pazartesi coşturdunuz bizi çok saolun çok teşekkürler....bu arada saklı da çıkmak her grup için çok önemli bişey olsa gerek ve siz bunu başardınız TEBRİKLER... ayrıyetten rock ıv ü de tuttuk hem birası ii hem okula yakın...hadi üniversite gençliği sözüm sana pazartesi geceleri hep beraber coşalım cin seddiyle🙂))))

Selam tribes man bizi orada desteklediğiniz için teşekkürler. Tabi çok sıcak içten bir ortam oldu. Dediğim gibi pazartesi konusunda biraz beklemede kalın.

Bu arada tekrar hatırlatayım dedim.

Bu Cuma yani 25 Şubat günü Saklıkent'teyiz.
Kapı açılış: 19.30
Giriş: 5 Ytl.

Herkesi bekliyoruz. Görüşmek üzere...

Arkadaşlar yarın yani Cuma yani 25 şubat günü
Saklıkent'teyiz. Kapılar 19. 30'da açılacak. İlk iki grup Dem ve Gulyabani. Ardından biz 3. grup olarak sahne alacağız. Bizden sonra Wormz, Tushe ve 84 sahne alacak. Hepinizi bu yardım konserine bekliyoruz. Görüşmek üzere...

cin_seddi demiş ki:
selam, :elsalla

Cin Seddi kadroda,
Davul:Ufuk
Bas:Umut
Gitar-Vokal:Uğur
Vokal:Özlem
Gitar:Tunç

Cin Seddi aynı zamanda beste grubudur.Geçen sene Nisan ayı sonunda 5 şarkılık demosunu tamamladı.
Bu aralar :arrow: :!: :arrow: Biziz Bar'da cUMARTESİ gÜNLERİ
21:30'DA SAhne alıyor...

arkadasslar grup iyiii. amma velakin sebnem ferah daha ne kadar sure daha soylenecek merak ediyorum. ozlem ssenin sese gidecek onlarca sarki var. bu arada """by the way""" back vokalim nasildi 🙂

METALLICA'dan Bleeding Me, Until It Sleeps, Whiskey In The Jar veya Astronomy çalsanıza. Acaip güzel parçalar. Hem sert hemde melodik hemde bar ortamına iyi gider. Oraya bir çok metal fanı geliyor ve eminim bir çoğu bu parçalarla coşar.

Benim son 10 yılda METALLICA'nın yaptığı en favori parçam BLEEDING ME. Bir bakın derim. 😉 :idea: 8)

"BIravooo, BIIravoo"
tanıdık geldi mi=Pp
Herneyse güzel bir performanstı çok tebrik ediyorum.
Ama söylemedn gecemeyeceğim, besteniz daha iyi olabilir. Belkide benim birkaç kere dinlemem gerekiyo ama sizin gibi sahnesi güzel bir grubun, bestesinden de aynı güzelliği beklemek fazla olmaz sanırım..
İyi çalışmalar..
Çok eğlendik valla sağolun..
Elinize sağlık..

Selam :elsalla ,güzel ve yorucu bir geceydi.Bizim bu organizasyanda olmamızı sağlayan Kızılay gönüllüleri Serkan'a,Gamze'ye teşekkürlerimizi sunarız.Biz her zaman varız! 😉
Erinçcim,eleştirin için çok sağol,her zevke hitap etmeyebilir (nasıl ki herkesin herşeyi hepimize hitap etmiyorsa :yaratik 😆 ),belki diğer bestelerimizden senin de beğeneceğin bişeyler çıkar :roll: 🙂 ama çalışıyoruz üzerlerinde...Duyarlı eleştirin ve orada olduğun için sağol... :zipla ,Şakagibi'nin konserine geliyoruuuuuuzzzzzzz 😛

Bugün 21:30 Biziz

Arkadaşlar performansınız dün gece çok çok iyiydi. Açıkcası ilk parçadaki soundu duyunca klasik Saklıkent soundu işbaşında dedim ama sonradan öyle bir düzeldiki sound ve siz de öyle rahat ve iyi çaldınızki bar programına resmen fark yaptınız.

Daha önceki gruplarda sıkılıpta sağa sola kıvralanan seyirci size ve Özlem'in performansına yöneldi. Özlem'de döktürdü. Özellikle STOP'taki performansı çok iyiydi. Tunç'un gitarı ise her zamankine göre daha fazla açıktı. Arada kulağa batsada Lead gitarın duyulması iyi oldu. Ayrıca Uğur'un vokalide hiç bu kadar iyi duyulmamıştı.

Valla beste olayı bir kenara cover olayını iyi yapıyorsunuz.

Darısı her cmt olduğu gibi bugünün başına.
8)

ozlem_a demiş ki:
Selam :elsalla ,güzel ve yorucu bir geceydi.Bizim bu organizasyanda olmamızı sağlayan Kızılay gönüllüleri Serkan'a,Gamze'ye teşekkürlerimizi sunarız.Biz her zaman varız! 😉
Erinçcim,eleştirin için çok sağol,her zevke hitap etmeyebilir (nasıl ki herkesin herşeyi hepimize hitap etmiyorsa :yaratik 😆 ),belki diğer bestelerimizden senin de beğeneceğin bişeyler çıkar :roll: 🙂 ama çalışıyoruz üzerlerinde...Duyarlı eleştirin ve orada olduğun için sağol... :zipla ,Şakagibi'nin konserine geliyoruuuuuuzzzzzzz 😛

Bugün 21:30 Biziz

Bu arada bu uzaylı ikonu ve "hitap etmeme" sözcüklerinden kendime pay çıkarmalımıyım bilmiyorum. 8O Keza burada uzaylı olayını ben temsil ediyorum.
Paranoyaklıkmı yapıyorum??? 8)

Geri