Cin Seddi

slmlar...arkadaşlar....web sitemizdeki üye sayımız gittikçe artmakta ve sayı arttıkça doğal olarak değişik konularda başlıklar açılmakta,güzel bi paylaşım ortamı oluşmakta....bu nedenle daha önceden takip edemeyen arkadaşlarımız için bir hatırlatma yapmak ve web sitemize davet etmek istedim...görüşmek üzere....

doğum günün kutlu olsun özlem! 🙂

yüxexes'in temmuz sayısında Cin Seddi'ne yer verilmiş grubu "creed,skin,epicainightwish,lacuna coil" benzetmeleri de çok hoş olmuş 🙂

çok teşekkür ederim , gerçekten acayip mutlu oldum 😳 🙂
5 Temmuz'du 🙂 bu ay benim doğum ayım oldu neredeyse, güzel bir yıl olacağı izlenimine kapıldım ... :roll:

bu arada bize katılan Burak Sezgin'e hoşgeldin diyoruz...umarım güzel şeyler yaparız hepbirlikte...

sevgiler...

This Account Has Been Suspended
Please contact the billing/support department as soon as possible

ühühü ben nie giremiyorum siteye ya bendemi bi sorun war

benim kendi sitemde hosting makinalarini resetleyince olmuştu bu bi kere ama o da en fazla 5 dk sürüyo

hühüh

Bu benim gruba ilk lanetim olarak nitelendirilebilir sanırım, bakalım daha neler göreceğiz 😀 bu arada herkese teşekkür ediyorum, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Merhabalar Cin Seddi...Öncelikle Aldığınız Program Ve Yaptığınız Başarılı Çalışmalardan Ötürü Kutluyorum Sizleri 🙂
Ve Bir Soru Yöneltiyorum Sizlere ; Sertab Çalmayı Hiç Düşündünüz mü , Denediniz mi , Dener misiniz ? 🙂 :roll:

Görüşürüz

Bronx demiş ki:
Merhabalar Cin Seddi...Öncelikle Aldığınız Program Ve Yaptığınız Başarılı Çalışmalardan Ötürü Kutluyorum Sizleri 🙂
Ve Bir Soru Yöneltiyorum Sizlere ; Sertab Çalmayı Hiç Düşündünüz mü , Denediniz mi , Dener misiniz ? 🙂 :roll:

Görüşürüz

merhaba, hiç denemedik fakat beğendiğimiz şarkıları var hatta ben "incelikler yüzünden" i severim, umarım bir gün fırsat olur da coverlarız...teşekkürler, başarılar

görüşmek üzere...

Geri