Cin Seddi

ipeeeeek demiş ki:
heheheh gelmemi 😀 bu sesle sarkının sonunu bile sööledim 😳 rahatsızlıktan ötürü kusura bakmayın 😛 inanılmaz sevdim ben cin seddini dediim gibi yeni fanlarıyım 😀 hepimis cooooook eglendik tesekkurler 😀 ......amen.....

cin seddi de sizi çok sevdi, o fotoğraflardan bize de yollarsanız daha da çok sevecek 🙂

Burank demiş ki:
ipeeeeek demiş ki:
heheheh gelmemi 😀 bu sesle sarkının sonunu bile sööledim 😳 rahatsızlıktan ötürü kusura bakmayın 😛 inanılmaz sevdim ben cin seddini dediim gibi yeni fanlarıyım 😀 hepimis cooooook eglendik tesekkurler 😀 ......amen.....

cin seddi de sizi çok sevdi, o fotoğraflardan bize de yollarsanız daha da çok sevecek 🙂
😀 😀 cehaletin gözü körolsun koyamıorum buraya :roll:

çakma bi çözüm buldum 😀 😛

http://beetlejuicepeki.spaces.live.com/PersonalSpace.aspx?_c11_PhotoAlbum_spaHandler=TWljcm9zb2Z0LlNwYWNlcy5XZWIuUGFydHMuUGhvdG9BbGJ1bS5GdWxsTW9kZUNvbnRyb2xsZXI%24&_c11_PhotoAlbum_spaFolderID=cns!A50C475FB7D927DF!384&_c=PhotoAlbum&owner=1

efet bu sonsuz adrese koydum fotoları 🙂 bu arada o ısıkta nası cekeceimi bulana kadar baya karanlık fotolar elde etmişim 😳 dooru modu bulduktan sonra cektiklerim bunlar :roll: haftaya daha basarılı olurum 🙂

dün akşam çok ama çok eğlendik yaa... hopladık zıpladık kafa salladık... 😆 harikasınız gerçekten.... :!: özlem'e özellikle teşekkür ediyorum kankamın şarkısıydı "can't take my eyes of you" onu da beni de çok ama çok mutlu ettii 🙂 😉 hepinize çok teşekkürler coşturdunuz bizi gerçekten... 🙂 ipekin de dediği gibi çok sevdik sizi... 😉

rica ederim asıl ben size teşekkür ederim.
biz de sizi artık tanıyoruz sahneden 😉
tekrar görüşelim...

bu gece saat 00:10'da Garaj sahnesinde olacağız.
iyi haberlerle...

Dün eXe'den sonra sizi de izleyemedim en nihayetinde aylar sonra 😳
Uğur'un vokal yaptığını biliyordum da bu kadar iyi olduğunu her aksaklığa rağmenyeni farkedebildim.Repertuara haliyle eklenmeler gelmiş ve çoğu coverınızı ilk defa dinledim , bi önerim olacak izninizle 🙂 ;
Özlem'in sesinin ne kadar iyi olduğunu biliyorum(z) ama şarkıları transpozeden ziyade , şarkının metronomunu hızlandırıp yavaşlatarak veya ''dahasını da yapabilir''den se , Özlem'e göre şarkı seçimi olsa ? Yani biraz daha bayan vokalli parçalar üstünde durulsa?Şimdi bu konu uzar gider aslında 2.5-3 saatlik program süresinden tut , parça seçimlerine kadar...Ben sizleri aslında çok iyi anlıyorum , ama açıkla(ya)mam kendimi size yanlış aktarır 😳 . Açıkçası şunu diyebilirim '' örneğin ilk yarıda biraz daha bayan vokal ağırlıklı parçaların çalınmasını beklerdim'' en azından öyle bekledim 🙂 Ayrıca kalan bölümleri dinleyemediğim için kusuruma bakmayınız...

Uğur'a : BonJovi'deki performansın göz kamaştırıcıydı , inanılmaza az kalmış ne diyim 🙂

Çok İyisiniz Cin Seddi Tebrikler 8)

selam, teşekkür ederim...
aslında repertuar seçimi hepimizin ortak kararı sonucunda yapılıyor, hepimizin severek çalıp söyleyebileceği şarkılar üzerinde duruluyor ama son karar kimin dersen :roll: 🙂 arkadaşlarım bana bırakıyor (çoğu zaman) ve ben haliyle bayan vokalli şarkıları seslendirirken zaten( her yarıda var mutlaka🙂), erkek vokalli şarkıları da seslendirmeyi tercih ediyorum, bunu hem çeşitlilik açısından hem de kendim açısından daha geliştirecek birşey olarak görüyorum, farklı bir yorum katabilmek açısından...evet erkek şarkılarında birkaç ses incelterek transpoze yapıyoruz (yüksünmüyorlar arkadaşlarım sağolsunlar) bazen de gerek olmayabiliyor bayanlar da bununla ilgili bir sıkıntı yok, aslında cümleni pek de anlayamadım 🙂 seviyorum söylüyorum aslında mevzu bu🙂 😉 ben bırakayım Uğur söylesin 😛 peki...
sevgiler herkese...
ayrıca dün çok çok mutlu olduğumu belirtmek istedim, hepiniz çok yaşayın🙂

Hmmm epey süredir foruma girmiyorum ve bir hareketlenme olmuş gördüğüm kadarıyla grupta Ankara programları için.Cuma geceleri yeniden Biziz'de siniz sanırım? Yanlış mı okumuşum yoksa doğru mu? Doğru ise gayet güzel. 🙂

merhabalar

DREAM Dergi'si Ekim sayısındayız...
"Adam olacak çocuklar" başlığında Cin Seddi tanıtılmış.

Sayın Güven Erkin Erkal'a ve Cenk Sönmez'e teşekkür ederiz...
sevgiler...

dream dergide tam sayfa ayrılmış Cin Seddi'ne bu gerçekten sevindirici =)) Güven Erkin Erkal ve Cenk Sönmez'e de teşekkür ediyoruz bizler Cin Seddi dinleyicileri olaraktan =))

Merhabalar. Bu akşam ve yarın akşam (6 ve 7 Ekim) programlarımıza bekleriz.
cinseddi-1.gif

sakatlandım ben 😢 sol ayak bileğim artık bi kaç katı büyüklüğünde ve üstüne de basamıyorum 😢 o yüzden bu hafta ben yokum ve eminim müthiş bi program olucaktır yine 😢 başka zaman artık... iyi epğlenceler size... 😉

Hay allah, Çok geçmiş olsun sana. Bir süre sık dişini basma üstüne, iyi olacaktır. Artık napalım, o zaman iyileşmeni bekliyoruz programları şenlendirmen için. 😉

Geri