Cort MX15 vs Ibanez TBX15R

Squier Affinity Strat gitarim var ve yukarda bahsettigim iki amfi arasinda kaldim. Amfilerin arasinda yaklasik 250-300tl gibi bir fiyat farkı var sizce hangi amfiyi tercih etmem daha dogru olur.
NOT: 2. el alacagim

Tbx15r yi yıllarca kullanmışımdır. Koyu bir tonu var. Daha çok high gain karakterlidir ve çok versatil bir alet diyemem. Lakin çapına göre kendi işini iyi yapıyor.

Üniversitede okurken tahmini 2008 civarı almıştım tbx30r, metal müzik için çok uygun bir amfiydi. Tarzını yazmamışsın ama metal müzik için kullanacaksan ibanezi tek geçerim bu kıyasta.

Bunu okumanızı tavsiye ederim.
Okudum hocam simdi amfi hakkinda daha bilgili hale geldim fakat amfimi kendim secmek yerine amfiler hakkinda daha once kullanip tecrube edinmis kisilerin de tavsiyelerini almamin mantikli olacagini dusunuyorum.

Butcemi biraz astim fakat yakinimda id core 10 v3 degil de v2 buldum acaba aralarinda buyuk bir fark var midir
Bence değer. Daha önce 10 V2 kullandim uzun sure. V3 aldıktan sonra da bir süre evdeki 20 V2 ile karsilastirdim. V3'un tum amfi tonlari V2'ye göre daha iyi ama tabii V2 de gayet güzel bir amfi. Hele ki o sorduğun amfilere göre çok daha iyi. V3 alabileceğin paraya V2 almamani tavsiye ediyorum ve güvenilir bir satici bulup kargo ile alabilirsin. Aralarinda anlamlı fiyat farkı varsa V2 de alınabilir pekala.

Geri