İstanbul Davulcuyum, Amatör müzik grubu kurmak istiyorum.

Bir kaç yıldır davul çalıyorum, çok iyi değilim ama müzik yapmak istiyorum. İstanbul Tuzla ya da çevresinden 15-20 yaş aralığında benim gibi amatör müzisyenler arıyorum. Daha çok punk, post-hardcore, metalcore ya da benzeri türlerle ilgileniyorum ve deneysel bir şeyler de yapmak istiyorum açıkçası...

officiallevs instagramdan ulaşabilirsin. Tuzlada oturuyorum. Grup olarak şimdiye kadar 1 albüm ve 9 single çıkardık. Belirli bir türde değilim şuan her şeyle uğraşıyorum. Seninle de bir şeyler deneyebiliriz.

Bir kaç yıldır davul çalıyorum, çok iyi değilim ama müzik yapmak istiyorum. İstanbul Tuzla ya da çevresinden 15-20 yaş aralığında benim gibi amatör müzisyenler arıyorum. Daha çok punk, post-hardcore, metalcore ya da benzeri türlerle ilgileniyorum ve deneysel bir şeyler de yapmak istiyorum açıkçası...
Merhaba Provalarımızı düzenli ve genellikle İstanbul tarafında (Kadıköy) haftasonları alıyoruz. Çaldığımız türler daha çok Metal, Glam metal, Rock,Hard rock... (türkçe veya yabancı farketmiyor.)
Cover haricinde elimizde bir çok bestemiz var grupça bunlar üzerine de çalışma yapıyoruz. Ekip çalışmasına ve her türlü fikre açık insanlarız.Sahne hedefi olan bir grubuz. Hepimiz 23 yaşlarındayız. Tarzın tam olarak nedir ? Çalımımıza bakmak istersen instagram sayfamızdan bakabilirsin bizim hakkımızda fikrin oluşur.Teşekkürler

bloodycherrypieband

Geri