Değer mi sizce?

Merhaba şuan telecaster olarak Fender player tele var sizce satıp üstüne 30k daha ekleyip Fender Amerikan pro tele almaya değer mi arada 30binlik ciddi bir fark var mıdır

Vintera yada Road Worn olsa gerek yok derdim ama Player Series denge olsun hafiflik olsun çok da ahım şahım bir şey değil hani... Dengeli, hafif ve tonunu beğeniyorsan gerek yok, ama insanın içinde hep kemiren bir yara oluyor, hakiki Amerikan olsun kafam rahat etsin diye, böyle seni sürekli kaşıyacak bir durumsa bütçen de varsa, güzel de bir Amerikan (hepsi iyi çıkacak diye bir durum yok) bulduysan neden olmasın.

Vintera yada Road Worn olsa gerek yok derdim ama Player Series denge olsun hafiflik olsun çok da ahım şahım bir şey değil hani... Dengeli, hafif ve tonunu beğeniyorsan gerek yok, ama insanın içinde hep kemiren bir yara oluyor, hakiki Amerikan olsun kafam rahat etsin diye, böyle seni sürekli kaşıyacak bir durumsa bütçen de varsa, güzel de bir Amerikan (hepsi iyi çıkacak diye bir durum yok) bulduysan neden olmasın.
Şöyle söyliyim profesyonel biri değilim sahne vs almıyorum evde tamamen hobi amaçlı çalıyorum.. soundu beni çokça tatmin ediyor özellikle setupumla gayet uyumlu fakat dediğiniz gibi içimi kemiriyor acaba Amerikan olsa daha mı iyi olur hem yıllandırmak amaçlı Amerikan olması daha mı iyi olur öte yandan bu player serisini çok zor şartlar altında almıştım eskiden durumum yoktu maneviyat olarak gönlüm satma diyor ama işte diğer durumuda biliyorsunuz

Bir de şunu eklemek istiyorum kenara ayırdığım 60bin tl civarı para var onunla Amerikan Strat almak istiyorum şöyle iki seçeneğim var ikiside Amerikan olması beni zorlar.. ya telecaster Meksika kalıp yanına usa Strat alacağım yada usa telecaster alıp Meksika Strat alacağım sizce hangisi mantıklı olur iki gitarıda eşit derecede seviyorum

Strat; Tele'ye göre daha konforlu ve tonal olarak daha çeşitli sonuçlar verebilen bir gitar, Telecaster'ın dursun bence Amerikan Strat al derim ben...

Geri