Dean Vendetta 1.0 hakkında düşünceleriniz

Dean Vendetta 1.0 alınır mı? Türkiyede pek yorum yapan insan göremedim ancak yabancılar memnun gibi. Bilen veya kullanan varsa nasıl bir gitardır? Zaten başlangıç seviyesinde bir gitar olduğunu biliyorum ancak çok kronik bir sorunu vs var mı diye merak ettim.

Almadım hocam yerine shecter sgr c1 aldım. İkinci elini gidip denedim deanın, fena değil malzeme kalitesi de idare eder düzeyde zaten bu fiyatlarda çok bir şey beklememek lazım. Ben shecter tercih ettim ancak dean de alınabilir

Dean Vendetta 1.0 alınır mı? Türkiyede pek yorum yapan insan göremedim ancak yabancılar memnun gibi. Bilen veya kullanan varsa nasıl bir gitardır? Zaten başlangıç seviyesinde bir gitar olduğunu biliyorum ancak çok kronik bir sorunu vs var mı diye merak ettim.
Hafif ve rahat bir başlangıç seviyesi gitarı. Metal ve rock için uygun manyetikleri var. Bu anlamda iyi. İki şeye dikkat et. Birincisi akordu kısa sürede atabiliyor. Stabil değil, Almadan kontrol imkanın varsa iyi olur. Bir de ucuz parça kullanıldığında entonasyon ihtimali var. Almadan denersin ton sorunu yoksa atla; gayet iyi bir başlangıç gitarı olacaktır

Geri