"Death" grubunun gitar tonlarını nasıl elde edebilirim?

• Konuyu açan Konuyu açan Behnur
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ses kartı kullanarak Death tonu elde etmek istiyorum, Amplitube 5 kullanıyorum. Aslında istediğim "Valvestate 8100" amfisini simüle edebilmek fakat o sesi bulamıyorum.

Şuanda tonum aşşağıdaki gibidir.

Dosyalar

kabin simülasyonu. amplitubeda direkt kabinin içine koyabilirsiniz veya harici bi plugin (nadIR vs) ile kullanabilirsiniz sizi hedef tona yaklaştırır. ayrıca tonunuzda boost pedalı yoksa kullanmalısınız. ek olarak şu sayfada bolca death ton tutorialı var göz atabilirsiniz Almost Analog (@almostanalogtones) • Instagram profile .
bunlar da iki tane IR linki

kabin simülasyonu. amplitubeda direkt kabinin içine koyabilirsiniz veya harici bi plugin (nadIR vs) ile kullanabilirsiniz sizi hedef tona yaklaştırır. ayrıca tonunuzda boost pedalı yoksa kullanmalısınız. ek olarak şu sayfada bolca death ton tutorialı var göz atabilirsiniz Almost Analog (@almostanalogtones) • Instagram profile .

Teşekkür ederim birazdan gidip deneyeceğim.

Bahsettiğiniz instagram sayfasını inceledim fakat kullandığı pedalları amplitube'da bulamadım. Elinizde bir preset var mı acaba?

Geri