Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Sevgili SMITD .. Önümüzde şu an bi çok konser görünüyor.. Ama şu an kesinleşmiş bi tarih yok ... Hiçbişey kesinleşmeden de burdan şurda burda çalıcaz demek istemiyoruz.. Bi aksilik olabilir , konser iptal olabilir ... O yüzden burdan herkeze biz şu tarihde çıkıcaz deyip de sonradan bi aksilik olursa çıkmıcaz demek istemiyoruz.. Kesinleşen her konserimizi burdan duyuracağız ztn... Bizi izlemek isteyen hiçkimseyi burdan dalga geçer gibi çıkıcaz çıkmıcaz çeklinde oyalamaya hakkımız yok..

Daha önceden başımıza gelen bi kaç şeyden sonra böyle bi karar aldık .. Ama gelio yakındır ... :metal

Stay Heavy :twisted:

FateX demiş ki:
Sevgili SMITD .. Önümüzde şu an bi çok konser görünüyor.. Ama şu an kesinleşmiş bi tarih yok ... Hiçbişey kesinleşmeden de burdan şurda burda çalıcaz demek istemiyoruz.. Bi aksilik olabilir , konser iptal olabilir ... O yüzden burdan herkeze biz şu tarihde çıkıcaz deyip de sonradan bi aksilik olursa çıkmıcaz demek istemiyoruz.. Kesinleşen her konserimizi burdan duyuracağız ztn... Bizi izlemek isteyen hiçkimseyi burdan dalga geçer gibi çıkıcaz çıkmıcaz çeklinde oyalamaya hakkımız yok..

Daha önceden başımıza gelen bi kaç şeyden sonra böyle bi karar aldık .. Ama gelio yakındır ... :metal

şimdi anladım eyw sağol

Evet Yakındır Deep İnside İçin Konser ve Program Amaçlı 😉 Tam Olarak Zaman Belirtemeyeceğim Ama Güzel İşler Başaracağına İnandığım Grupların Başında Geliyor... :metalhead
Başarılar Deep İnside...
Yakında Görüşürüz... :twisted:

SMITD demiş ki:
nezman bi beste dinleyeceğiz merak ediyorum

güzel soru 😳 🙂 bişeyler var elimizde fakat daha tam olarak oturup çalışamadık bi türlü 😉 ama emin ol bişeyler yaparsak çok iyi olmasını istiyoruz bu nedenlede acele etmiycez 😉 şimdilik erken diyelim beste için ama elimizde güzel temeller mevcut :twisted:

:metalhead heavy metal :metalhead

Organizer demiş ki:
Evet Yakındır Deep İnside İçin Konser ve Program Amaçlı 😉 Tam Olarak Zaman Belirtemeyeceğim Ama Güzel İşler Başaracağına İnandığım Grupların Başında Geliyor... :metalhead
Başarılar Deep İnside...
Yakında Görüşürüz... :twisted:

Eywallah :metal .. Bizde umarız yakında güzel şeyler olucak .. :metal

Stüdyodan bi foto .. Ayrıca foto için Kerem e teşekkürler :metal

dsc004763kx.jpg

Son Garaj Konserimizden Manowar - Hail And Kill ve Anathema - Dying Wish Coverlarımızın Telefon ile Yapılmış kaydını paylaşmak istedik.. Kayıt Kalitesi çok iyi değil bunu belirtmek isterim..

Deep Inside - Hail And Kill (konser kaydı)- inndir -http://rapidshare.de/files/15394224/DeepInside_-_Hail_And_Kill.WAV.html

Deep Inside - Dying Wish (konser kaydı)- inndir -http://rapidshare.de/files/15414528/DeepInside---Dying_Wish.WAV.html

fotoda alpaydışındaileri tanımıyorum. geri kalanlar kim kim kayıtlara gelince
vokalin sesini duyamadım tam.
araya izleyenlerın sesi karışmış
gerisi duyuluyordu..

SMITD demiş ki:
gerisi duyuluyordu..

Belirttiğim gibi kayıt kalitesi çok iyi değil .. En azından dinlemeyenlerin bi fikri olsn diye koyduk bu kayıtları .. Yakında 3 şarkılık bir kaydımız olucak şenlik komiteleri için COVER parçalardan oluşacak .. Orada herşey daha ne tolacaktır sanırım ama hücüm kayıtın bundan daha iyi olacağını pek zannetmiyorum :evil:

FateX demiş ki:
SMITD demiş ki:
gerisi duyuluyordu..

Belirttiğim gibi kayıt kalitesi çok iyi değil .. En azından dinlemeyenlerin bi fikri olsn diye koyduk bu kayıtları .. Yakında 3 şarkılık bir kaydımız olucak şenlik komiteleri için COVER parçalardan oluşacak .. Orada herşey daha ne tolacaktır sanırım ama hücüm kayıtın bundan daha iyi olacağını pek zannetmiyorum :evil:
hücüm olmazsa kanal var...😀 bu kayıtlarda kötü sayılmaz sadece vokal sesi diğer seslerde kayboldu gitti...😀

Geri