deli

Barışarock'tayız bekleriz efem...

bu arada site de yavaş yavaş yayına giriyor. şu an bazı bölümler tam çalışmıyor ama...

beyler ben bu deliler hakkında hep iyi şeyler duydum ve hatta yanlis hatırlamiosam deli isimli parçalarida supermis

slm deliler..özledim hepinizi hı ben kimim diye merak ederseniz sizi çok seven arkadaşınız üç silahşörlerden Elif,Antalyadayım üff sıkıldım artık burda bursayı özledim walla şaşırtıcı olsada,cengizcim sınavın için çook sevindim,üzüldüğüm bir nokta vardır ki sen bursada olmıcakmısın artık🙁sitenize bikaç kere girdim faaliyetde herhalde nese ben sizi tatildede paso dinliyom ama artık canlı canlı dinlemek istiyom,keşke barışarock a gelebilsem ama kader🙁(ay çenem düştü,sözlerime burda son verirken hepinizi çok özlediğimi bir kez daha belirtmek istiyoom,iboo sen niye yazmıyon olum buraya?hadi hoşcakalın bi daha ki msj da görüşmek üzere..

yawrukuslar tebrik ederim barisarock icin ordada beraber iz harbi
bilmiom daha neler yapcez beraber ammaaa sallialim orai bi ehe
cengizin uni muabbeti noldu le bu arada ? :? 😆 😛 :evil: 🙁 😱 🙂 :? 8O :x 😛 :evil: :twisted: :?: :!: :idea: 😉 😳 8) 🙁
!''^^%++&+%/&%(/)/)=()?(
(_|_)uuuu

bahadirhan teşekkür ediyoruz... enis sana ayriyetten teşekkür ediyorum artık yayında olan site münasebeti ile... elif öptüm gözünden😀 olum yalvarırım kurtarın beni bu Ankaradan!!!

cengiz olm. rock'n coke a gidip koka kola balonu patlatalım. brakın barısarock'ı 🙂 cok gusel bi eylem olur.. olmaz diosan ben barisarock!a gelirim bi de kola balonu alırız.. illa ki patlatırız 🙂 umay umay ve sedduh calmayan top olsun! 🙂

olum ööle ulu orta söyleme bari de fişlemesinler gördükleri yerde😀 sen gel de buluruz patlatacak bir şeyler...
poetic, hazır avatar da varken, öpüyorum gözünden... geçen haftaki programınız bombaymış diyolar, alıyorum duyumları😀 kendinize iyi bakın Tasmanın geriye kalanlarına da sevgi saygı yolayalım tam olsun!

walla gözde o kısmı bizde anlamadık... ilk gün adımız listede yer almasına karşı ikinci gün silinmiş... bir şey de demediler... bekliyoruz bakalım... bu arada salı gecesi bursa il sınırları içerisindeyim ona göre denk alınsın ayaklar!

hadi bakalım hayırlısı cenkisim .. umarım arzu ettiğimiz gibi olur 😛

gel sen geell.. :twisted: eh ehe yanaş hele bakem şöyle yamacımaa :twisted: 'sinsice hain planlar kurmaktadır nihoha nidaları içerisinde'

şindiii.. duruma çook geç kalaraktan giren insan olmama rağmen en derin yüzsüzlüğümle şunu belirtmeden geçemiyeceğimki: müziklerini çok sevmem çok eğlenmem dışında hepsi canımparemdir,yeri gelmiştir yemeklerini yapmışımdır, iş,aş,başını sokacak ev.... 😛
nese barışa rock listede hala isimleri yok..die hayıflanmakla kalmaz siteye girer 'bu adamların ismi nerde ulan' die başlığını atar!!!
bakam nolcek!!
saygılar sevgiler mutluluklar sıhhatler esenlikler..... :elsalla

başarılar efendim ne kadar izleyemesekte 😢 ..........coverlar süper 8O vokal bomba 8O yola devam daha iilerini hak ediyosunuz 😀

çok teşekkür ederiz efendim... biz de sizleri bir türlü izleyemedik, artık bir şeyler yapın da cemalinizi görelim değil mi ama? kendinize çok iyi bakın... sevgi&saygı...

sitede attılan başlık önce 'deliyi soruyosunda yaşar kurtu nie sormuyosun' diye azarlanarak cevaplanır.. ardından gelen bi kaç destekleyici yazı umut tohumlarını yeşertir.. ama bundan kısa bir süre sora enisten gelen hazin cevap (biraz önce haber aldık kesinlikle yokuz!!) tüm dünyayı acıya ve melun bir sessizliğe boğar... kahramanımız gözyaşları içerisinde bilgisayarını kapatır ve uzak ufuklara doğru yol alır..... 😢

Geri