DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

hö ?

ben zaten burdaydım naaptınız

cumartesi biziz de görüşürüz beyler..çok pis çekeceem sizi özellikle volkan sen daha dikkatli ol şöyle kravat felan giy
yakisikli olun dimi ama eheh

ipeeeeek demiş ki:
maresalx demiş ki:
hö ?

ben zaten burdaydım naaptınız

cumartesi biziz de görüşürüz beyler..çok pis çekeceem sizi özellikle volkan sen daha dikkatli ol şöyle kravat felan giy
yakisikli olun dimi ama eheh
sendemi çekijen, pek magazinsel olujak cmtsi 😀

demek sen de cekijen hummm
ayni bileti iki kisiye satmislar heralde bi yanlislik oldu :twisted:

cyberknight demiş ki:
Bir süre efenim...

10_1159183469.jpg

Bekliyoruz eğlenmeye DeM'lenmeye...

Soilwork iptal oldu arkadaşlar 🙂= Tapardım heriflere ama süt bebesi metalci istemeyiz burda terörö korkusuyla konser iptal eden 😛= İzleyemeyecektim program yüzünden ağlayacaktım oh 🙂=

Cumartesi 21:00 @ Biziz Bar sonraaaa www.myspace.com/demtr

...SEVgiler&SAYgılar...

yaızım ben hesabım yok özgeninki açık kalmış ben de bi yokliim dedim çocukları naaaapıyosunuz lennn özledik be neyse az kaldı 29unda burdasınız 1 aycık bişi o da geçer hadi bye size buralar aynı gençler eğlenio esnaf mutlu yağmur filan da yağıo öle yani 🙂

Hangi afişte seksi bir hatun varsa o Dem afişidir oldu artık 😛

Özledim yahu yakın bir gün gelcem izlemeye umarım , birde bıkın artık bar programından album yapın be üstadlar yahu dimi ya 🙂

Yoruma ben de katıldım vallahi...

Kolay Gele başarılar efem ,
bir de Sevgi & Saygı dedim gittim görüşürüz... : )

Yarınki (c.tesi) programda başarılar.
Gerçi biz öncesinde çaldığımız için sonlarına yetişebileceğiz ama olsun. Eminim keyifli geçecektir.

Biziz'in hafta sonu grupları da pek bir kalite oldu canım 🙂
Cuma Cin Seddi ve Tuşe, cumartesi DEM ve Kakao.
Tadından yenmez vallahi 😀

Kolay gelsin
MG

dem gene bir harikaydı...haftaya gelelim deyyi şarkımısı çalmadılar ama 😛 diyoruski : biz seni o motorun üstünde şarkı söylerken görmek istiyoruz!!! başarılar saygılar efemm..DEM i pek bi çokk sevioz 😆 😉

hem cozuttum hem fotolar cektim 😀 cok öslemişim ben DEM i .. yeni kadroyla ilk kez dinledim bayıldım valla 🙂 fotoları teknolojiyle aramdaki şiddetli gecimsizlik nedeniyle space ime koyabiliorum anca (bi bunu becerebiliorum 😳 ) belki bi gun bende öörenir buralara koyarım 😉 ....amen...

not; space adresim(bi paragraf ama hepsi copy paste)

http://beetlejuicepeki.spaces.live.com/PersonalSpace.aspx?_c11_PhotoAlbum_spaHandler=TWljcm9zb2Z0LlNwYWNlcy5XZWIuUGFydHMuUGhvdG9BbGJ1bS5GdWxsTW9kZUNvbnRyb2xsZXI%24&_c11_PhotoAlbum_spaFolderID=cns!A50C475FB7D927DF!396&_c=PhotoAlbum

bunada şükür 😉

yaa inanlımaz eğlendim tepindim kafa salladım... 😆 yeni kadroyu da çok beğendim süper olmuş çok başarılısınız...tebrikler 🙂 göktuğ da sahnede bir numara gerçekten 🙂 çok seviyorum ben sizi görüşürüz 😉

Geri